Staňte se členem našeho klastru

KVADOS pokračuje jako Microsoft Gold Certified Partner i v letech 2017–2018

KVADOS pokračuje jako Microsoft Gold Certified Partner i v letech 2017–2018

3. 8. 2017
KVADOSu se podařilo obhájit nejvyšší možný stupeň spolupráce se společností Microsoft, pokračujeme tedy jako Microsoft Gold Certified Partner i v letech 2017 – 2018. Podmínky této certifikace jsou přitom rok od roku přísnější a získávají ji pouze přední české softwarové společnosti. Proto máme radost a prodloužení spolupráce si opravdu vážíme. Již…
Čtečky čárových a RFID kódů - poznámka Miroslava Hampla v Dopravních novinách

Čtečky čárových a RFID kódů - poznámka Miroslava Hampla v Dopravních novinách

1. 8. 2017
Máte-li chviličku, přečtěte si článek z Dopravních novin o čtečkách čárových a RFID kódů. Najdete v něm mnoho zajímavostí a také poznámku našeho generálního ředitele Miroslava Hampla.

http://bit.ly/2veGjfE
MARLENKA novým zákazníkem KVADOSu

MARLENKA novým zákazníkem KVADOSu

21. 6. 2017
Známý výrobce medových pochoutek MARLENKA international rozšiřuje řady zákazníků KVADOSu. K řízení projektů a vnitropodnikovému sdílení informací a úkolů bude využívat řešení myTEAM®.
 Historie společnosti MARLENKA sahá do roku 2003, kdy její zakladatel Gevorg Avetisjan společně se svou sestrou začali péct na zakázku dorty podle staroarménské receptury. V současné době má společnost roční…
Webconference: Ready to start your IoT-project?

Webconference: Ready to start your IoT-project?

15. 5. 2017
23 May 2017 | 10am - 5pm | register now

IOT – the path to greater customer benefits and more profit for enterprises.
So how do you start your IoT-project and are products and/or processes the best way to go digital? This IoT-summit presents smart IoT-solutions from Lower Austrian companies.

Kdo jsme a co děláme

IT Cluster je sdružením podnikatelských subjektů a vzdělávacích institucí v oblasti informačních
a komunikačních technologií (ICT), a to především na území Moravskoslezského kraje. Mezi hlavní pilíře a aktivity klastru patří:

Příprava lidských zdrojů  

V úzké spolupráci se vzdělávacími institucemi vytvářet prostředí pro všestranný rozvoj odborníků v oblasti IT s cílem zajistit rozvoj lidských zdrojů nejen pro členy sdružení.

Řešení inovačních projektů

Vytvářet potenciál pro řešení inovačních projektů s maximálním využitím synergií výrobního a rozvojového potenciálu v IT a v souvisejících oborech. Podporovat výzkumné a rozvojové aktivity členů.

Komunikace a marketing

Podporovat komunikaci mezi podnikatelskými, veřejnoprávními, samosprávnými a neziskovými organizacemi v regionu. Stejně tak podporovat obchodní a personální vazby mezi členy.