Aktuality

HET využívá řešení inteligentního skladování mySTOCK

 

18. února 2014

 

Řešení mySTOCK™ pro inteligentní skladování – WMS (Warehouse Management System) – nově v ostrém režimu využívá HET spol. s r.o. mySTOCK™ stará nejen o skladování hotových produktů, ale také surovin a součástek pro samotnou výrobu.

 

Český výrobce barev HET spol. s r.o. si vybral kvadosácké WMS pro řízení nové skladovací haly a expedice, přičemž mySTOCK™ spolupracuje s externím primárním systémem HELIOS. Sklad je rozdělen na dvě samostatné části – z první putují skrze mySTOCK™ suroviny do výroby, z výroby pak mySTOCK™ přijímá finální produkty, které následně expeduje k odběratelům. Systém řeší i dřívější problematickou přejímku zboží mezi výrobou a expedicí a následné dohledávání případných rozdílů. Kromě softwarové části dodala společnost KVADOS, a.s., i 12 obslužných PDA a síťový hardware.

 

O společnost HET spol. s r.o.

HET spol. s r.o. podniká v oboru stavebních hmot od roku 1991. Jedná se o ryze českou, dynamicky se rozvíjející společnost, která sází na inovace a moderní řešení. Za poslední dva roky přesáhly investice do zázemí a nových technologií 100 milionů korun. Díky tomu je společnost druhým největším tuzemským výrobcem vodou ředitelných nátěrových hmot. Čtvrtina produkce je určena pro export, kromě Slovenska také na trhy Maďarska, Bulharska, Polska, Ukrajiny a Ruska.

 

O společnosti KVADOS, a.s.

KVADOS, a.s., je významným systémovým integrátorem a výrobcem vlastních informačních systémů. Klíčové produktové skupiny VENTUS®, myAVIS™, myWORK™, myCASH™ a myFABER™ jsou určeny společnostem působícím ve výrobním, obchodním, distribučním, servisním nebo logistickém sektoru. Dále KVADOS, a.s., nabízí informační systém myTEAM™ k řízení optimálního oběhu dokumentů uvnitř firmy, komplexní řešení spolehlivého a maximálně bezpečného provozu aplikací, dat a projektů myDATACENTER™, řešení pro logistiku a skladování mySTOCK™ a komplexní řešení pro efektivní využívání strojního vybavení a řízení výroby myMACHINE™.

 

KVADOS, a.s., působí na trhu již od roku 1992 a v současnosti je aktivní ve většině středoevropských zemí. Využívá k tomu vlastních obchodních zastoupení, ale také rozsáhlé sítě obchodních partnerů. Roční obrat přesahuje 150 milionů Kč a počet odborných spolupracovníků překročil hranici 130 lidí. Společnost je dlouhodobě ekonomicky stabilní, dle mezinárodních metodik Dun & Bradstreet drží rating A1 a failure score 100.

 

KVADOS, a.s., je několikanásobným vítězem mezinárodní soutěže Microsoft Awards, což potvrzuje vyspělost a přínosy vyvíjených produktů. Mimo to je společnost například Gold Certified Partner společnosti Microsoft, T-Mobile Solution TOP Partner v České republice, Hewlett-Packard Preferred Partner a ESET Gold Partner.

 

KVADOS , a.s.

Novoveská 1139/22, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory, Česká republika
Tel.: +420 596 126 210 (211)

E-mail: office@kvados.cz 
www.kvados.cz 

 

Kontaktní osoba:
Jiří Vaculík, PR manažer, vaculik@kvados.cz, tel.: +420 731 131 449