Aktuality

Jarní yourK informuje o technologické revoluci

 

15. května 2014

 

Jarní číslo magazínu yourK, které vyšlo při příležitosti právě probíhající konference KVADOS DAY 2014, je z větší části pojato jako speciální vydání. Čtenářům dává mezi prvními možnost seznámit se s naprostou novinkou mezi kvadosáckými produkty – řešením myAVIS® NG (New Generation). Nová generace mobilního informačního systému myAVIS® pro řízení obchodních procesů v terénu je zároveň komplexním nástrojem pro řízení vztahů se zákazníky (CRM). Nejen tím je však myAVIS® NG revoluční.

 

Hlavním rysům a nejdůležitějším vlastnostem je věnována rubrika Klíč. O myAVIS® NG dále informuje Autogram, hovoří o něm generální ředitel Miroslav Hampel ve Vizi a tematicky navazují také Flashback a Focus.

 

Know-how představuje projektový tým, který pro společnost TRAVEL FREE připravil řešení myTEAM™. Proč si s sebou na výlet do Skalistých hor vzít pepřový sprej, prozradí cestovatelské Leporelo.

 

Kdo si raději dopřeje pohodu někde poblíž, může soutěžit o víkendový pobyt v hotelu Port u Máchova jezera. Na co se těšit, zjistí čtenáři v Zastávce. Pokud poté ve Vášni poznají, který sport učaroval rodině Jiřího Skopala, provozního ředitele společnosti NUTREND D.S., a.s., a pošlou správnou odpověď na e-mail yourk@kvados.cz, mají šanci vyhrát. Voucher obdrží odesílatel 15. správné odpovědi doručené do 30. června 2014.

 

yourK vydává KVADOS, a.s., pro své významné klienty a obchodní partnery od roku 2010. V dubnu 2013 získal časopis v nezávislé odborné soutěži Zlatý středník prestižní ocenění nejvyšší profesionality TOP RATED, které letos obhájil. Nadto byl magazín v únoru 2014 oceněn za výjimečnou inovaci v soutěži Fénix content marketing 2013.

 

O společnosti KVADOS, a.s.

KVADOS, a.s., je významným systémovým integrátorem a výrobcem vlastních informačních systémů. Klíčové produktové skupiny VENTUS®, myAVIS™, myWORK™, myCASH™ a myFABER™ jsou určeny společnostem působícím ve výrobním, obchodním, distribučním, servisním nebo logistickém sektoru. Dále KVADOS, a.s., nabízí informační systém myTEAM™ k řízení optimálního oběhu dokumentů uvnitř firmy, komplexní řešení spolehlivého a maximálně bezpečného provozu aplikací, dat a projektů myDATACENTER™, řešení pro logistiku a skladování mySTOCK™ a komplexní řešení pro efektivní využívání strojního vybavení a řízení výroby myMACHINE™.

 

KVADOS, a.s., působí na trhu již od roku 1992 a v současnosti je aktivní ve většině středoevropských zemí. Využívá k tomu vlastních obchodních zastoupení, ale také rozsáhlé sítě obchodních partnerů. Roční obrat přesahuje 150 milionů Kč a počet odborných spolupracovníků překročil hranici 130 lidí. Společnost je dlouhodobě ekonomicky stabilní, dle mezinárodních metodik Dun & Bradstreet drží rating A1 a failure score 100.

 

KVADOS, a.s., je několikanásobným vítězem mezinárodní soutěže Microsoft Awards, což potvrzuje vyspělost a přínosy vyvíjených produktů. Mimo to je společnost například Gold Certified Partner společnosti Microsoft, T-Mobile Solution TOP Partner v České republice, Hewlett-Packard Preferred Partner a ESET Gold Partner.

 

 

KVADOS , a.s.

Novoveská 1139/22, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory, Česká republika
Tel.: +420 596 126 210 (211)

E-mail: office@kvados.cz 
www.kvados.cz 

 

Kontaktní osoba:
Jiří Vaculík, PR manažer, vaculik@kvados.cz, tel.: +420 731 131 449