Aktuality

KVADOS obhájil i pro další období status „zlatého“ partnera Microsoftu

 

7. července 2014

 

Společnost KVADOS obhájila na další období status Microsoft Gold Certified Partner v nejprestižnější kompetenci Gold Application Development (Vývoj aplikací). Ta dokládá, že KVADOS disponuje vyškolenými a certifikovanými vývojáři, techniky a dalšími specialisty pro nejmodernější vývojové technologie a produkty Microsoftu. Udělený titul je nutné každoročně obhájit v náročném recertifikačním procesu s řadou podmínek. Mezi ně patří tým kompetentních specialistů či dodržování standardů při vývoji produktů podle metodiky a doporučení Microsoftu. Neméně důležité jsou reference zákazníků ověřované v mezinárodním průzkumu spokojenosti.

 

Pro KVADOS je klíčovou motivací pro trvalé udržování nejvyšší úrovně partnerství přístup pracovníků z oddělení výzkumu k nejnovějším technologiím Microsoftu ještě dlouho před jejich uvedením na trh. To umožňuje produkty KVADOSu přizpůsobovat moderním trendům a dalším navázaným technologiím.

 

„Obhájený status Microsoft Gold Certified Partner je pro nás a především naše klienty a partnery důkazem, že přes měnící se podmínky trhu i technologie jsme kompetentní kontinuálně dodávat našim zákazníkům špičková řešení. Právě kontinuita a inovace jsou přitom pro KVADOS jedny z nejdůležitějších hodnot,“ říká Miroslav Hampel, generální ředitel společnosti KVADOS.

 

Stejně jako v předchozím období KVADOS dále obhájil kompetenci Mobility (Mobilita) v úrovni Silver. Obě certifikované kompetence mají mezinárodní platnost.

 

 

O společnosti KVADOS, a.s.

KVADOS, a.s., je významným systémovým integrátorem a výrobcem vlastních informačních systémů. Klíčové produktové skupiny VENTUS®, myAVIS®, myWORK®, myCASH™ a myFABER® jsou určeny společnostem působícím ve výrobním, obchodním, distribučním, servisním nebo logistickém sektoru. Dále KVADOS nabízí informační systém myTEAM™ k optimálnímu řízení procesů uvnitř firmy, komplexní řešení spolehlivého a maximálně bezpečného provozu aplikací, dat a projektů myDATACENTER™, řešení pro logistiku a skladování mySTOCK™ a komplexní řešení pro efektivní využívání strojního vybavení a řízení výroby myMACHINE™.

 

KVADOS působí na trhu již od roku 1992 a v současnosti je aktivní ve většině středoevropských zemí. Využívá k tomu vlastních obchodních zastoupení, ale také rozsáhlé sítě obchodních partnerů. Roční obrat přesahuje 150 milionů Kč a počet odborných spolupracovníků překročil hranici 130 lidí. Společnost je dlouhodobě ekonomicky stabilní, dle mezinárodních metodik Dun & Bradstreet drží rating A1 a failure score 100.

KVADOS je několikanásobným vítězem mezinárodní soutěže Microsoft Awards, což potvrzuje vyspělost a přínosy vyvíjených produktů. Mimo to je společnost například Gold Certified Partner společnosti Microsoft, T-Mobile Solution TOP Partner v České republice, Hewlett-Packard Preferred Partner a ESET Gold Partner.

 

 

KVADOS , a.s.

Novoveská 1139/22, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory, Česká republika
Tel.: +420 596 126 210 (211)

E-mail: office@kvados.cz 
www.kvados.cz 

 

Kontaktní osoba:
Jiří Vaculík, PR manažer, vaculik@kvados.cz, tel.: +420 731 131 449