Aktuality

myAVIS NG je nasazen do ostrého provozu u prvního klienta, společnosti LEVEL

 

24. července 2014

 

Nejnovější řešení KVADOS, myAVIS® NG pro řízení obchodních procesů a vztahů se zákazníky, je od 7. července 2014 postupně nasazováno do ostrého provozu u jednotlivých obchodních zástupců prvního zákazníka. Řešení si vybrala společnost LEVEL jako náhradu stávajícího mobilního systému od firmy Sunnysoft. LEVEL využije myAVIS® NG v obou svých divizích. Divize „Nápojová ambulance“ zajišťuje občerstvení ve firmách, „LEVEL sport“ je velkoobchodem s nabídkou sportovních značek KJUS, POC, REDA – Rewoolution a DKB.

 

Distribuční systém LEVELu je založen na osobní péči o každého zákazníka. Nové řešení myAVIS® NG využívá 10 obchodníků v terénu a 2 zaměstnanci centrály společnosti. Systém podporuje obchodní a servisní procesy při distribuci nápojových automatů včetně náhradních dílů, úplného sortimentu nápojů a zmíněného sportovního oblečení.

 

Společnost LEVEL se po celou dobu realizace na projektu aktivně podílela. Konzultace a pracovní setkání v týdenních cyklech se příznivě projevily na průběžném testování, což spolu s nadšením a výjimečným nasazením zapojených pracovníků umožnilo předat řešení myAVIS® NG jako celek prvnímu zákazníkovi již letos. Původně se přitom počítalo až s rokem 2015.

 

myAVIS® NG představuje revoluční řešení z pohledu využívaných technologií i procesů. Jedná se o graficky přehlednou a přívětivou aplikaci vyvinutou specificky pro počítačové tablety na platformě Android, pro něž přináší vlastní definici standardů vzhledu a ovládání. Procesně pak dokáže proměnit řadové obchodní zástupce ve výkonné obchodníky, a to díky sadě vyspělých nástrojů, jako jsou například průvodci obchodními aktivitami.

 

V projektu pro klienta LEVEL byly navíc některé procesy upraveny, protože zaměstnanci společnosti vedle běžné práce obchodníků vykonávají také rutinní servisní úkony provozovaných automatů s občerstvením. Paralelně probíhají práce na 2. etapě projektu, která významně rozšíří počet nasazených a využívaných modulů, například o plnohodnotný modul Správa zařízení a servis.

 

Řešení myAVIS® NG je postaveno na mnohaletých zkušenostech společnosti KVADOS s mobilními informačními systémy a rychle se rozvíjí. Další moduly a funkce přinášejí nové možnosti a budou rozvíjeny s vazbou na zkušenosti a požadavky jednotlivých zákazníků, u nichž bude aplikace nasazována. Uvedení verze NG vzbudilo velký zájem jak u stávajících klientů řešení myAVIS® SFA, tak i potenciálních nových zákazníků, kteří se s myAVIS® NG seznámili prostřednictvím nedávných akcí KVADOS DAY 2014 a KVADOS & ppm Innovation & Cognac Event.

 

 

O společnosti LEVEL, s.r.o.

LEVEL, s.r.o., od roku 1992 provozuje na území celé České republiky síť, která zajišťuje občerstvení ve firmách prostřednictvím nápojových automatů a osobních služeb. Původně se společnost prezentovala pouze značkou JEDE, protože hlavním dodavatelem byla švédská firma JEDE. Po rozšíření nabídky produktů a osobních služeb došlo k vytvoření divizí „Nápojová ambulance“ a „LEVEL sport“. Aktuálně má divize „Nápojová ambulance“ unikátní nabídku espresso služeb od strojů přes servis až po několik druhů vybraných zrnkových káv. Společnost řeší pitný režim firemních zaměstnanců díky kombinaci vodních ochlazovačů a iontových nápojů. Divize „LEVEL sport“ nabízí zboží prestižních i kvalitních sportovních značek KJUS, POC, REDA – Rewoolution, DKB. Firma také působí v dalších státech východní Evropy, a sice na Slovensku, v Maďarsku a v Bulharsku.

 

 

O společnosti KVADOS, a.s.

KVADOS, a.s., je významným systémovým integrátorem a výrobcem vlastních informačních systémů. Klíčové produktové skupiny VENTUS®, myAVIS®, myWORK®, myCASH™ a myFABER® jsou určeny společnostem působícím ve výrobním, obchodním, distribučním, servisním nebo logistickém sektoru. Dále KVADOS, a.s., nabízí informační systém myTEAM™ k optimálnímu řízení procesů uvnitř firmy, komplexní řešení spolehlivého a maximálně bezpečného provozu aplikací, dat a projektů myDATACENTER™, řešení pro logistiku a skladování mySTOCK™ a komplexní řešení pro efektivní využívání strojního vybavení a řízení výroby myMACHINE™.

 

KVADOS, a.s., působí na trhu již od roku 1992 a v současnosti je aktivní ve většině středoevropských zemí. Využívá k tomu vlastních obchodních zastoupení, ale také rozsáhlé sítě obchodních partnerů. Roční obrat přesahuje 150 milionů Kč a počet odborných spolupracovníků překročil hranici 130 lidí. Společnost je dlouhodobě ekonomicky stabilní, dle mezinárodních metodik Dun & Bradstreet drží rating A1 a failure score 100.

 

KVADOS, a.s., je několikanásobným vítězem mezinárodní soutěže Microsoft Awards, což potvrzuje vyspělost a přínosy vyvíjených produktů. Mimo to je společnost například Gold Certified Partner společnosti Microsoft, T-Mobile Solution TOP Partner v České republice, Hewlett-Packard Preferred Partner a ESET Gold Partner.

 

 

KVADOS , a.s.

Novoveská 1139/22, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory, Česká republika
Tel.: +420 596 126 210 (211)

E-mail: office@kvados.cz
www.kvados.cz

 

Kontaktní osoba:
Jiří Vaculík, PR manažer, vaculik@kvados.cz, tel.: +420 731 131 449