Aktuality

myAVIS NG se představil v Praze

 

27. června 2014

 

Nová generace řešení pro řízení obchodních procesů a vztahů se zákazníky se v podobě produktu myAVIS® NG (New Generation) představila 24. června 2014 na neformálním podvečerním setkání v Praze. Akce pořádaná ve spolupráci s ppm factum a.s. pod názvem KVADOS & ppm Innovation & Cognac Event hostila v cognac & wine baru U staré studny na dvě desítky čelných představitelů předních obchodních společností působících v České republice.

 

Řešení myAVIS® NG společnosti KVADOS, a.s., představil její generální ředitel Miroslav Hampel. Dále vystoupil Pavel Říha, výkonný ředitel společnosti ppm factum a.s., který prezentoval nástroj ppm shelf track. Také ten je postaven na technologii myAVIS® s operačním systémem Android a slouží k řízení týmů merchandiserů.

 

Obě prezentovaná řešení získala od přítomných účastníků velmi pozitivní zpětnou vazbu a příslib nových implementačních projektů v nejbližší době. Příjemnou atmosféru akce podpořila ochutnávka špičkových destilátů a vín z Francie. Řízenou degustaci vedla Tereza Křivinková, první a jediná profesionální koňaková sommelierka ve střední Evropě a držitelka titulu Cognac Educator udělovaného francouzským úřadem Bureau National Interprofessionnel du Cognac.

 

O společnosti KVADOS, a.s.

KVADOS, a.s., je významným systémovým integrátorem a výrobcem vlastních informačních systémů. Klíčové produktové skupiny VENTUS®, myAVIS®, myWORK®, myCASH™ a myFABER® jsou určeny společnostem působícím ve výrobním, obchodním, distribučním, servisním nebo logistickém sektoru. Dále KVADOS, a.s., nabízí informační systém myTEAM™ k optimálnímu řízení procesů uvnitř firmy, komplexní řešení spolehlivého a maximálně bezpečného provozu aplikací, dat a projektů myDATACENTER™, řešení pro logistiku a skladování mySTOCK™ a komplexní řešení pro efektivní využívání strojního vybavení a řízení výroby myMACHINE™.

 

KVADOS, a.s., působí na trhu již od roku 1992 a v současnosti je aktivní ve většině středoevropských zemí. Využívá k tomu vlastních obchodních zastoupení, ale také rozsáhlé sítě obchodních partnerů. Roční obrat přesahuje 150 milionů Kč a počet odborných spolupracovníků překročil hranici 130 lidí. Společnost je dlouhodobě ekonomicky stabilní, dle mezinárodních metodik Dun & Bradstreet drží rating A1 a failure score 100.

 

KVADOS, a.s., je několikanásobným vítězem mezinárodní soutěže Microsoft Awards, což potvrzuje vyspělost a přínosy vyvíjených produktů. Mimo to je společnost například Gold Certified Partner společnosti Microsoft, T-Mobile Solution TOP Partner v České republice, Hewlett-Packard Preferred Partner a ESET Gold Partner.

 

 

KVADOS , a.s.

Novoveská 1139/22, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory, Česká republika
Tel.: +420 596 126 210 (211)

E-mail: office@kvados.cz 
www.kvados.cz 

 

Kontaktní osoba:
Jiří Vaculík, PR manažer, vaculik@kvados.cz, tel.: +420 731 131 449