Aktuality

myAVIS řeší distribuci zásilek pro americkou ambasádu

 
19. června 2014

 

Mobilní informační systém myAVIS™ řeší v rutinním režimu interní distribuci zásilek doručených na Velvyslanectví Spojených států amerických v Praze. Všechny zásilky projdou po svém příchodu na americkou ambasádu přejímkou v systému myAVIS™, který je přesně zaznamená a pomocí nastaveného workflow zajistí předání konkrétnímu adresátovi ze stovky zaměstnanců. Významným přínosem je dohledatelnost veškerých zásilek a místní i časová evidence jejich pohybu.

 

Řešení myAVIS™ pro Velvyslanectví USA je postaveno na prověřených komponentách a prošlo náročnými bezpečnostními prověrkami. Právě prostředí klienta s vysokými nároky na zabezpečení je velmi specifické a promítlo se i do implementace, která probíhala zcela s vyloučením vnější komunikace a omezením používaného hardwaru.

 

O Velvyslanectví Spojených států amerických

Velvyslanectví Spojených států amerických pro Českou republiku sídlí v historickém Schönbornském paláci na Malé Straně v Praze 1, samotní velvyslanci pak využívají rezidenci v Praze 6. Ambasáda mimo jiné zajišťuje vízové služby, poskytuje firmám pomoc při navazování spolupráce s americkými dodavateli či podporuje bezpečnostní a obrannou pomoc České republice.