Aktuality

Nové yourK společnosti KVADOS pro jaro & léto krátí čas strávený na poradách

 

Porady jsou staré jako lidstvo samo. Jedná se o jeden z nejdůležitějších komunikačních prostředků ve společnostech, v dnešní době je navíc možné pracovat s užitečnými nástroji, které plánování a průběh porad zjednoduší. Radit se bez efektivní práce s časem je však nemyslitelné. S kvadosím řešením myTEAM® si můžete řízení porad i rozdávání úkolů usnadnit, protože máme s touto oblastí dlouholeté zkušenosti. Čas strávený na poradě nemusí být jen nutným zlem, můžete jej proměnit v efektivně využité setkání, které urychlí rozhodování do budoucna.

 

Od technologických novinek si odskočíme také k působivé a elegantní novince značky Volkswagen, která na trh uvedla revoluční model Arteon. A co takhle něco dobrého na zub? Miroslav Hampel na své zastávce v restauraci Grand Cru zjistil, že lepší než na střeše je holub na talíři. Chybět nebudou ani aktuální zprávy ze světa našich nových i dlouholetých klientů, a protože je tady čas dovolených, pozveme vás také do země tisíce termálních pramenů, do Maďarska.

 

 

Věříme, že s novým vydáním magazínu yourK strávíte příjemné chvíle, ať už na cestách nebo v pohodlí domova. A nezapomeňte, ten správný okamžik je právě tento!

 

 

Zpomalme společně alespoň na chvíli úprk hodinových ručiček!

 

Ke stažení ve formátu PDF