Aktuality

Polská Bakoma a KVADOS slaví 10 let úspěšné spolupráce

 

3. 5. 2016

 

Před 10 lety, na přelomu zimy a jara 2006, jsme zahájili spolupráci se společností Bakoma. Ta je největším polským výrobcem mléčných výrobků, které dodává na řadu trhů Evropské unie, mimo jiné i do sousedního Slovenska. Jsme rádi, že ve spolupráci se zákazníkem, který podniká na velkém, vysoce konkurenčním trhu, pokračujeme a myAVIS® klienta účinně podporuje. Věříme, že aktuálně využívané 2 projekty se brzo rozšíří o další.

 

První projekt umožnuje klasickou práci dvou desítek obchodních zástupců, kteří v terénu pořizují objednávky, komunikují se zákazníky a kontrolují stav sortimentu v prodejnách. Druhý slouží k řízení procesu takzvaného prodeje z vozu – řidič nákladního automobilu dostává do PDA naplánovanou trasu s informacemi o naloženém zboží, lokalitách a specifikacích závozů a částkách, které má za dodávku převzít. Těchto uživatelů je přes 350. V loňském roce proběhla výrazná úprava a modernizace procesů s cílem připravit řešení myAVIS® na další období společného působení společností Bakoma a KVADOS na trhu.

 

„Velmi oceňujeme dlouhodobé přínosy řešení myAVIS a vstřícnost i kvalitní podporu ze strany společnosti KVADOS. Díky správným nástrojům pro řízení našich klíčových procesů jsme stabilně úspěšní na velmi náročném a proměnlivém trhu,“ říká pan Piotr Komorowski, generální ředitel společnosti Bakoma.

 

O společnosti Bakoma

Bakoma je největším polským výrobcem mléčných produktů. Firma byla založena v roce 1989. Od roku 2004, kdy Polsko vstoupilo do Evropské unie, si buduje významnou pozici také na zahraničních trzích. Výrobky Bakoma jsou tak dostupné i v USA, Velké Británii, Irsku, Portugalsku, na Slovensku, v Rumunsku, Rusku, Litvě a Estonsku. Všechny produkty jsou vyráběny z prémiového mléka a nejlepšího ovoce, aby bylo dosaženo nejvyšší kvality a nejlepší chuti, jakou příroda může nabídnout.