Aktuality

Pozvánka na konferenci "Truck Road Show"

 

Dovolujeme si Vás pozvat na konferenci, kterou pořádá VÍTKOVICE IT SOLUTIONS a.s. na žádost Evropské Unie v rámci projektu I_HeERO v Ostravě. Jedná se o závěrečnou konferenci aktivity 2 projektu I_HeERO e Call for HGV (Heavy Gods Vehicle), monitoring přepravy nebezpečného nákladu v režimu ADR, E call (automatické volání na linku 112 havarovaného vozidla) nejen pro nákladní automobily, ale i pro Autobusy a motorky.

IT Cluster je technologickým partnerem konference.

 

Národním koordinátorem Českého konsorcia je ministerstvo Dopravy ČR a spoluorganizátorem konference je BESIP.  Záštitu nad konferencí poskytl:

  • místopředseda vlády pro vědu výzkum a inovace Pavel Bělobrádek,
  • primátor statutárního města Ostrava Tomáš Macura,
  • náměstek hejtmana MSK pro dopravu a chytrý kraj Jakub Unucka

 

Vystoupí přední evropští odborníci na Dopravu, Logistiku a Příjem tísňového volání 112,  E Call automatické volání na linku 112 v případě havárie auta.bude prezentován nový výzkumný produkt e Call for HGV projektu I_HeERO, E Call for HGV-Heavy Goods Vehicle, Autobusy a motocykly, jehož součásti je i produkt Drivers Tablet for HGV, který umožňuje řidiči aktivní komunikaci s vlastním dispečinkem i s IZS-Integrovaným Záchranným Systémem v celé EU.představení NG 112 - New generations 112, součásti prezentací je představení NG 112, výzkumného projektu I_HeEROsimulovaná ukázka dopravní nehody Vozidla TATRA Phoenix President s Tříkomorovou cisternou SCANIA vezoucí, nebezpečný náklad v režimu ADRhttps://iheero.eu/, https://iheero.eu/ostrava/.

 

Program konference naleznete zde: http://www.vitkovice.cz/roadshow-program