Aktuality

KVADOS dokončil projekt výzkumu na nových mobilních platformách

6. 6. 2014
Společnost KVADOS, a.s., dokončila dvouletý projekt Výzkum na nových mobilních platformách. Jeho cílem bylo vytvořit modulární systém, který lze dlouhodobě podporovat a rozvíjet souběžně na více mobilních platformách a zároveň velmi pružně reagovat na požadavky zákazníků, a to bez ohledu na rychle se měnící a tříštící se technologickou bázi operačních systémů a hardwaru.
KVADOS dokončil projekt výzkumu na nových mobilních platformách

Jarní yourK informuje o technologické revoluci

29. 5. 2014
Jarní číslo magazínu yourK, které vyšlo při příležitosti právě probíhající konference KVADOS DAY 2014, je z větší části pojato jako speciální vydání. Čtenářům dává mezi prvními možnost seznámit se s naprostou novinkou mezi kvadosáckými produkty – řešením myAVIS® NG (New Generation).
Jarní yourK informuje o technologické revoluci

Microsoft CRM od D3Soft v Německu

29. 4. 2014
HESTEGO a.s. a KULIČKOVÉ ŠROUBY KUŘIM a.s. se rozhodly expandovat na německý trh, proto vznikla společnost HESTEGO GmbH, která se zabývá prodejem produktů obou společností. Pro tuto činnost potřebovala vytvořit systém pro řízení obchodních procesů.
Microsoft CRM od D3Soft v Německu

Zlatý středník potvrdil magazínu yourK úroveň nejvyšší profesionality

28. 4. 2014
Magazín yourK znovu získal 24. dubna 2014 ocenění nejvyšší profesionality TOP RATED. Udělila mu jej porota odborné soutěže Zlatý středník 2013 v rámci kategorie Nejlepší B2C časopis a noviny, a to během slavnostního vyhlášení v pražských prostorách Autoklubu České republiky.
Zlatý středník potvrdil magazínu yourK úroveň nejvyšší profesionality

Pozvánka na workshop „On line marketing“

10. 4. 2014
V úterý 29. dubna 2014 ve 14 hodin proběhne workshop na téma „On line marketing“. Workshop proběhne v prostorách VŠB – TUO, v zasedací místnosti děkana na nové budově FEI, místnost EA 509.

Učitel národů odměnil soutěžící s yourK

3. 4. 2014
Správná odpověď na hádanku Štěpána Janíka, kterou pokládal čtenářům magazínu yourK v čísle zima 2013–2014, zněla Jan Amos Komenský. Učitele národů odhalil ve vyprávění manažera oddělení podpory a specialisty informačních systémů v DITIPO, a.s., Vladimír Drápalík, manažer IT pro Českou a Slovenskou republiku skupiny Pribina – TPK. Za správnou odpověď doručenou jako 8. v pořadí získal od společnosti KVADOS, a.s., láhev delikátního Pineau des Charentes Guerbe Blanc Extra Vieux.
Učitel národů odměnil soutěžící s yourK

KVADOS opět zaujal mladé IT talenty na Kariéře PLUS

17. 3. 2014
Společnost KVADOS, a.s., znovu byla vyhledávaným vystavovatelem na veletrhu pracovních příležitostí Kariéra PLUS. Ten se uskutečnil 11. března 2014 na již tradičním místě – v Nové aule Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava. Akce je s více než stovkou vystavovatelů největší svého druhu v Moravskoslezském kraji a proběhla už posedmé. Na stánek KVADOS, a.s., mířili tentokrát nejen studenti a absolventi hledající trvalé zaměstnání, ale i uchazeči o různé formy stáží. Personální dotazník vyplnily čtyři desítky zájemců, kteří by se rádi stali novými kvadosáky.
KVADOS opět zaujal mladé IT talenty na Kariéře PLUS

HET využívá řešení inteligentního skladování mySTOCK

14. 3. 2014
Řešení mySTOCK™ pro inteligentní skladování – WMS (Warehouse Management System) – nově v ostrém režimu využívá HET spol. s r.o. mySTOCK™ stará nejen o skladování hotových produktů, ale také surovin a součástek pro samotnou výrobu.
HET využívá řešení inteligentního skladování mySTOCK

RUDOLF JELÍNEK využívá myCASH v nové prodejně

7. 3. 2014
Řešení maloobchodního prodeje myCASH™ bylo nasazeno do nové podnikové prodejny RUDOLF JELÍNEK a.s. Tu přední český výrobce tradičních ovocných destilátů otevřel v brněnské ulici Jezuitská 582/17. Od pondělí do soboty zde myCASH™ obslouží zákazníky, kteří si vyberou z kompletního sortimentu výrobků R. JELÍNEK a všech distribuovaných značek, zejména Metelka, Stroh, Berentzen, Branca a Heaven Hill.
RUDOLF JELÍNEK využívá myCASH v nové prodejně

Nová řada dynamických UPS systémů NO-BREAK KS®7 s výraznými ekonomickými i energetickými úsporami

7. 3. 2014
PRONIX s.r.o., přední integrátor systémů záložního napájení, představil novou řadu dynamických zdrojů napájení EURO-DIESEL NO-BREAK KS®7 pro datová a energo centra s příkonem nad 2 MVA.
Nová řada dynamických UPS systémů NO-BREAK KS®7 s výraznými ekonomickými  i energetickými úsporami
1234567891011121314151617181920212223242526