Aktuality

Microsoft CRM od D3Soft v Německu

29. 4. 2014
HESTEGO a.s. a KULIČKOVÉ ŠROUBY KUŘIM a.s. se rozhodly expandovat na německý trh, proto vznikla společnost HESTEGO GmbH, která se zabývá prodejem produktů obou společností. Pro tuto činnost potřebovala vytvořit systém pro řízení obchodních procesů.
Microsoft CRM od D3Soft v Německu

Zlatý středník potvrdil magazínu yourK úroveň nejvyšší profesionality

28. 4. 2014
Magazín yourK znovu získal 24. dubna 2014 ocenění nejvyšší profesionality TOP RATED. Udělila mu jej porota odborné soutěže Zlatý středník 2013 v rámci kategorie Nejlepší B2C časopis a noviny, a to během slavnostního vyhlášení v pražských prostorách Autoklubu České republiky.
Zlatý středník potvrdil magazínu yourK úroveň nejvyšší profesionality

Pozvánka na workshop „On line marketing“

10. 4. 2014
V úterý 29. dubna 2014 ve 14 hodin proběhne workshop na téma „On line marketing“. Workshop proběhne v prostorách VŠB – TUO, v zasedací místnosti děkana na nové budově FEI, místnost EA 509.

Učitel národů odměnil soutěžící s yourK

3. 4. 2014
Správná odpověď na hádanku Štěpána Janíka, kterou pokládal čtenářům magazínu yourK v čísle zima 2013–2014, zněla Jan Amos Komenský. Učitele národů odhalil ve vyprávění manažera oddělení podpory a specialisty informačních systémů v DITIPO, a.s., Vladimír Drápalík, manažer IT pro Českou a Slovenskou republiku skupiny Pribina – TPK. Za správnou odpověď doručenou jako 8. v pořadí získal od společnosti KVADOS, a.s., láhev delikátního Pineau des Charentes Guerbe Blanc Extra Vieux.
Učitel národů odměnil soutěžící s yourK

KVADOS opět zaujal mladé IT talenty na Kariéře PLUS

17. 3. 2014
Společnost KVADOS, a.s., znovu byla vyhledávaným vystavovatelem na veletrhu pracovních příležitostí Kariéra PLUS. Ten se uskutečnil 11. března 2014 na již tradičním místě – v Nové aule Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava. Akce je s více než stovkou vystavovatelů největší svého druhu v Moravskoslezském kraji a proběhla už posedmé. Na stánek KVADOS, a.s., mířili tentokrát nejen studenti a absolventi hledající trvalé zaměstnání, ale i uchazeči o různé formy stáží. Personální dotazník vyplnily čtyři desítky zájemců, kteří by se rádi stali novými kvadosáky.
KVADOS opět zaujal mladé IT talenty na Kariéře PLUS

HET využívá řešení inteligentního skladování mySTOCK

14. 3. 2014
Řešení mySTOCK™ pro inteligentní skladování – WMS (Warehouse Management System) – nově v ostrém režimu využívá HET spol. s r.o. mySTOCK™ stará nejen o skladování hotových produktů, ale také surovin a součástek pro samotnou výrobu.
HET využívá řešení inteligentního skladování mySTOCK

RUDOLF JELÍNEK využívá myCASH v nové prodejně

7. 3. 2014
Řešení maloobchodního prodeje myCASH™ bylo nasazeno do nové podnikové prodejny RUDOLF JELÍNEK a.s. Tu přední český výrobce tradičních ovocných destilátů otevřel v brněnské ulici Jezuitská 582/17. Od pondělí do soboty zde myCASH™ obslouží zákazníky, kteří si vyberou z kompletního sortimentu výrobků R. JELÍNEK a všech distribuovaných značek, zejména Metelka, Stroh, Berentzen, Branca a Heaven Hill.
RUDOLF JELÍNEK využívá myCASH v nové prodejně

Nová řada dynamických UPS systémů NO-BREAK KS®7 s výraznými ekonomickými i energetickými úsporami

7. 3. 2014
PRONIX s.r.o., přední integrátor systémů záložního napájení, představil novou řadu dynamických zdrojů napájení EURO-DIESEL NO-BREAK KS®7 pro datová a energo centra s příkonem nad 2 MVA.
Nová řada dynamických UPS systémů NO-BREAK KS®7 s výraznými ekonomickými  i energetickými úsporami

Zimní yourK pomáhá maloobchodníkům

28. 2. 2014
Zimní číslo 2013/2014 magazínu yourK je od 26. února 2014 distribuováno významným klientům a partnerům společnosti KVADOS, a.s. Hlavní téma míří do maloobchodů. Rubrika Klíč osvětlí, jak ovlivnit jejich atmosféru, zpříjemnit personálu práci a zefektivnit ji i procesy v prodejně.
Zimní yourK pomáhá maloobchodníkům

Úspora nákladů s monitoringem baterií záložních zdrojů více než 50 %, návratnost investice do 3 let

28. 2. 2014
Společnost PRONIX s.r.o., přední integrátor systémů záložního napájení na českém a slovenském trhu, připravila pro své zákazníky analýzu návratnosti investic a porovnání nákladů na správu baterií v záložních zdrojích s monitorovacím nástrojem Cellwatch a bez jeho použití. Systém dokáže dlouhodobě snížit náklady na správu a údržbu baterií o více než 50 %. S návratností investice lze počítat v horizontu do 3 let od nasazení.
Úspora nákladů s monitoringem baterií záložních zdrojů více než 50 %, návratnost investice do 3 let
123456789101112131415161718192021222324252627