Aktuality

PRONIX s.r.o. představuje novou řadu záložních zdrojů FG Wilson společnosti Caterpillar (NI) Limited s výkony 35-125 kVA

 

PRONIX s.r.o., přední integrátor systémů záložního napájení na českém a slovenském trhu a oficiální distributor napájecích zdrojů FG Wilson společnosti Caterpillar (NI) Limited, rozšířil své portfolio o novou řadu malých třífázových motorgenerátorů s výkony 35-125 kVA.

 

PRONIX s.r.o. | Petra Sergovičová

 

Nová řada generátorů FG Wilson představuje jednoduché a cenově dostupné řešení záložního napájení pro mnoho různých aplikací, od soukromého bydlení až po průmyslové využití. Důraz na kvalitu a dlouhou životnost, které jsou běžným standardem světového výrobce FG Wilson, zůstávají i u této řady jedněmi z nejvyšších priorit.

Generátory řady 35-125 kVA jsou vybaveny motory FG Wilson a alternátory značky Marelli. Palivová nádrž je dimenzována až na 8 hodin provozu. Nejčastěji obsluhované díly jsou navíc situovány na jedné straně stroje, což umožňuje snadný přístup obsluhy i následný servis. Mezi přednosti této řady patří i jednoduchá instalace díky vhodně navrženému podstavci masivní kovové konstrukce s optimálně rozmístěnými otvory pro kabeláž. Kapoty jsou k dispozici ve dvojím provedení z měkké či pozinkované oceli. Celý systém tudíž maximálně odolává povětrnostním vlivům. Je také plně vodotěsný a s protihlukovým opatřením, které odpovídá emisním limitům stanoveným Evropskou unií a splňuje nejpřísnější požadavky na spolehlivost
a bezproblémový provoz záložního systému.

 

Internetové stránky FG Wilson pro ČR a SR

 

Novinky chystá FG Wilson i u nejvyšší výkonové řady motorgenerátorů s výkony 2 500 kVA, kde dojde např. k výraznému snížení nároků na chlazení až o 20 %. O kompletní nabídce produktů  FG Wilson společnosti Caterpillar (NI) Limited a dalších novinkách bude PRONIX s.r.o. informovat prostřednictvím nových internetových stránek FG Wilson lokalizovaných pro ČR a SR, jejichž spuštění chystá ještě před koncem letošního roku.

 

PRONIX s.r.o. je předním integrátorem systémů záložního napájení na českém a slovenském trhu. Poskytuje flexibilní řešení od instalace jednotlivých elektrotechnologií (UPS, DUPS, motorgenerátory aj.) až po komplexní řešení non-IT částí datových center a energo celků na klíč, včetně systémů chlazení, hašení, vzduchotechniky, EPS, EZS, CCTV, EKV a MaR. Nabídka služeb zahrnuje inovativní návrhy projektů a inženýrských prací, profesionální realizace, unikátní monitoring technologií, audity a konzultace, záruční a pozáruční servis.

 

Více informací na www.pronix.cz. Ať jsou vaše požadavky na záložní napájení jakékoli, jsme připraveni je splnit.