Aktuality

PRONIX spustil nový web se záložními zdroji FG Wilson společnosti Caterpillar (NI) Limited

 

Praha, 31. října 2014 - PRONIX, přední integrátor systémů záložního napájení na českém a slovenském trhu a pro tyto trhy také jediný autorizovaný distributor napájecích zdrojů FG Wilson společnosti Caterpillar (NI) Limited, spustil nové internetové stránky s uceleným přehledem výrobků této světové špičky. Podrobnosti a novinky o generátorech FG Wilson jsou dostupné z internetové adresy www.fgwilson.cz.

 

Spuštění nových stránek FG Wilson odráží nejen stále se rozšiřující nabídku produktů a služeb PRONIX s.r.o., ale především rostoucí poptávku po samotných motorgenerátorech FG Wilson a s ní související potřebu snadnějšího přístupu k detailnějším informacím o systémech, které tato značka nabízí. Stránky jsou připravovány a spravovány ve spolupráci s mateřskou společností Caterpillar (NI) Limited, která díky svým mnohaletým zkušenostem v oblasti vývoje záložních systémů garantuje trvalý přísun aktuálních informací pro snadné a rychlé rozhodování v otázkách bezpečnosti napájení.

 

Na stránkách www.fgwilson.cz lze nalézt i novou řadu motorgenerátorů FG Wilson s výkony 35-125 kVA, kterou PRONIX nedávno představil také v České republice. Další novinky, o kterých budou nové stránky informovat, chystá FG Wilson i u nejvyšší výkonové řady generátorů s výkony 2 500 kVA. Zde dojde např. k výraznému snížení nároků na chlazení až o 20 %.

 

Potřebujete svůj generátor rychle?

Novými internetovými stránkami ale výčet novinek u značky FG Wilson nekončí. Kromě otevření nového výrobního závodu došlo také k rozšíření možností v oblasti logistiky. V nově otevřeném distribučním centru v belgických Antverpách je nyní k dispozici více než 1 500 položek skladem. Výrazně se také zkrátí přepravní doba a termíny dodání vysoce spolehlivých produktů osvědčené značky FG Wilson se tak mohou pohybovat už v řádech několika málo dnů, což je u podobných zařízení zcela unikátní. Uvedené změny se příznivě odrazily také na cenách některých nabízených řešení.

 

PRONIX s.r.o. dále nabízí audity a konzultace napájecích infrastruktur, kompletní řešení non-IT částí energo a data center na klíč, projekční a inženýrskou činnost, technickou podporu systémů záložního napájení, monitoring technologií a záruční i pozáruční servis. Z dodávaných technologií má ve své nabídce, kromě motorgenerátorů, i systémy záložního napájení UPS a DUPS, systémy hašení, chlazení, vzduchotechniky, EPS, EZS a CCTV, EKV a MaR.

 

Více informací na www.pronix.cz a www.fgwilson.cz. Ať jsou vaše požadavky na záložní napájení jakékoli, jsme připraveni je splnit.

 

Pro další informace kontaktujte prosím:

Petra Sergovičová, + 420 602 538 721, petra.sergovicova@pronix.cz

 

 

O PRONIX s.r.o.

Společnost PRONIX s.r.o. je předním integrátorem a uznávaným odborníkem v oblasti systémů záložního napájení a napájecích zdrojů nepřerušitelného napájení. Svým zákazníkům poskytuje flexibilní řešení od instalace jednotlivých komponent až po komplexní systémy technologických zařízení. Nabídka služeb PRONIX s.r.o. zahrnuje inovativní návrhy projektových prací a inženýringu, profesionální realizace, enego audity a konzultace, odbornou a technickou pomoc, unikátní systém stálého monitoringu technologií (24/7/365), záruční a pozáruční servis speciálně vyškolených a certifikovaných techniků, ale i systémy chlazení, hašení, vzduchotechniku, kabeláž, palivové systémy, EPS, EZS, CCTV, EKV a MaR.

 

Primární zaměření a nejčastěji realizované celky společnosti PRONIX s.r.o. jsou především DATACENTRA, ENERGOCENTRA a TECHNOLOGICKÉ OBJEKTY provozů infrastruktury ICT v Čechách a na Slovensku. Společnost PRONIX s.r.o. je specialistou na realizace středního a velkého výkonu, o čemž svědčí řada projektů pro významné společnosti a instituce z oblastí, jakými jsou finance a bankovnictví, IT a telekomunikace, průmysl a energetika, výroba a automatizace, doprava, státní a veřejná správa nebo mediální sféra.

 

Veškeré instalace jsou prováděny v nejvyšší kvalitě s maximálními nároky nejen na zařízení, ale také na postup instalace. Jméno PRONIX je obecně spjato s celou řadou nově zavedených inovací a nejmodernějších a provozně optimalizovaných řešení, která se později stávají technologickým standardem na celém trhu. PRONIX vyvinul a patentoval vlastní řadu systému napájení REVOLUTION MODULAR POWER SYSTEM®. Ve svých řešeních klade důraz na efektivitu, provozní bezpečnost a spolehlivost a právě optimalizaci investičních a provozních nákladů, jež jsou klíčovým parametrem podnikání každého zákazníka.

 

Společnost PRONIX s.r.o. spolupracuje také s celou řadou odborných a vědeckých institucí a nadnárodních společností. Je držitelem Tier certifikace The Uptime Institute, mezinárodní společnosti definující standardy pro datová centra, jež mají v České republice pouze 4 společnosti. Odborně působí také na ČVUT Praha.

 

Dlouhodobým cílem PRONIX s.r.o. je být pružným a spolehlivým dodavatelem a partnerem v oblasti záložního napájení. Kvalita služeb firmy je stvrzena certifikátem řízeného systému jakosti podle normy EN ISO 9001:2008 vydaným RW TÜV. Stabilitu, solventnost a důvěryhodnost firmy potvrzuje aktuálně získané ocenění mezinárodně uznávaného hodnocení TOP RATING agentury Dun&Bradstreet, které řadí PRONIX s.r.o. s nejvyšším možným stupněm ratingu do elitní skupiny 2 % nejstabilnějších firem v ČR a SR.