Aktuality

SILNÉ PRACOVISTĚ aneb Slušnost se vyplácí!


22. únor 2013


Neexistuje záruka, jak zajistit dlouhodobě vysoký výkon organizace a vnitřní motivaci zaměstnanců, ale existují zaručené cesty, jak je zlikvidovat! Tajemství vysoké výkonnosti, motivace a loajality nestojí na principu odměn a trestů (cukru a biče), ale na vnitřní touze dělat něco smysluplného, dělat něco, na čem záleží a dělat to v prostředí sdílených hodnot. Pouhá výše mzdy a prémií nestačí, dobře si vydělat chtějí všichni – ti špičkoví, šedý průměr i žalostně nevýkonní. Chcete-li od svých lidí to nejlepší, dejte jim to nejlepší ze sebe i vy.


Postavte svou výkonnost a motivaci na kultuře silného pracoviště, kde lidé umí, mohou a chtějí podávat své nejlepší výkony. Konkurenceschopnost postavená na silné kultuře a sdílených hodnotách platných pro všechny se dlouho buduje, ale také těžko napodobuje.


Zajímá vás jak…

 • hodnotit a měřit sílu svého pracoviště?
 • zvyšovat sílu pracoviště?
 • lépe využívat sílu pracoviště k motivaci a loajalitě svých lidí?
 • prezentovat sílu vašeho pracoviště dovnitř i vně firmy?
 • dále zvýšit atraktivitu vaší firmy pro špičkové odborníky i mladé talenty?
 • přispět silou vašeho pracoviště ke zlepšení kultury v naší zemi?


Využijte možnosti, které Vám přináší program SILNÉ PRACOVIŠTĚ, jehož vznik byl inspirován naší více než dvacetiletou podnikatelskou zkušeností v České republice a v zahraničí – v poslední době například s partnery z šesti zemí v projektu COMTRAIN.

Na www.silnepracoviste.cz jsme pro vás připravili nejen další informace, ale především on-line nástroje, pomocí kterých si můžete změřit sílu vašeho pracoviště a následně provést opatření k jeho dalšímu posílení. Najdete zde rozvojové programy, které vám pomohou zvyšovat sílu vašeho pracoviště v pěti základních oblastech, kterými jsou výkon, organizace, motivace, vztahy a informace. Můžete si porovnat platové ohodnocení vašich zaměstnanců s tím, jak jsou placeny srovnatelné profese ve vašem oboru. Mnohé z těchto informací a nástrojů jsou zde k dispozici bezplatně a můžete je využít bez naší asistence. Samozřejmě uvítáme, když objevíte možnosti ke spolupráci a kontaktujete některého z našich konzultantů.

Naším cílem je vyhledávat, spojovat, rozvíjet a propagovat partnery se sdílenými hodnotami, z nichž na prvním místě je SLUŠNOST čili etické podnikání a chování ke klientům, zaměstnancům, partnerům, dodavatelům i společenství, ve kterém podnikáme a žijeme. Silné pracoviště chce být prestižní značkou pro organizace, jejichž majitelé, manažeři a zaměstnanci sdílejí podobné hodnoty a chtějí to dát najevo. Řídíme se přesvědčením, že slušnost není slabost a dlouhodobě se vyplácí.

Pokud vás program Silné pracoviště zaujal a chcete se dovědět víc, kontaktujte nás.


O společnosti RPIC-ViP s.r.o., garantovi Silného pracoviště

Společnost RPIC-ViP s.r.o. působí na trhu od roku 1991 a specializuje se na:

 • Podnikové poradenství
 • Poradenství k implementaci systémů řízení kvality a environmentu
 • Vzdělávání se zaměřením na rozvoj klíčových měkkých dovedností
 • Příprava projektů k financování ze zdrojů EU a jejich realizace
 • Tvorba strategií a programů regionálního rozvoje


RPIC-ViP s.r.o.
Výstavní 2224/8, 709 00 Ostrava - Mariánské Hory, Česká republika
www.rpic-vip.cz

Kontaktní osoba:
Jiří Balcar, obchodní manažer, balcar@rpic-vip.cz, tel.: +420 607 960 785