Testovací článek 2

s jfkgjsůdfgj sjsk dfgjkjgů sdfglk j sdfgj ůlkgjsdfgkjl kfgsdfkjfg skjgsdfgjkjfg sdljkdflgs gdgljkls dfgsj gdf kjkjjsfg kjsdfgjkjsdfg skjsdfkgůkljs df gkljůd ffg jfg skj lljkkj gsdfjkg kdfg kskjkůjsdf gklljsdf gjkjdf gslkj ksdfg glkjsdfg sdkjg dfjgdfgtreigkgsjdfkg dfg f

s jfkgjsůdfgj sjsk dfgjkjgů sdfglk j sdfgj ůlkgjsdfgkjl kfgsdfkjfg skjgsdfgjkjfg sdljkdflgs gdgljkls dfgsj gdf kjkjjsfg kjsdfgjkjsdfg skjsdfkgůkljs df gkljůd ffg jfg skj lljkkj gsdfjkg kdfg kskjkůjsdf gklljsdf gjkjdf gslkj ksdfg glkjsdfg sdkjg dfjgdfgtreigkgsjdfkg dfg f

Obrázek – zmenšení

Pokud vkládám obrázek a nastavím, že jej chci zmenšit neproporciálně a nastavím hodnoty třeba 80 a 124, dojde ke správnému zmenšení. Poté zvolím z roletky „Zachovat poměr stran“ a volbu potvrdím, obrázek však zůstal zmenšen neproporciálně. Mělo by dojít podle jedné z nastavených hodnot ke zmenšení se zachováním poměru a k přenastavení hodnot.

Řešení mySTOCK™ pro inteligentní skladování – WMS (Warehouse Management System) – nově v ostrém režimu využívá HET spol. s r.o. mySTOCK™ stará nejen o skladování hotových produktů, ale také surovin a součástek pro samotnou výrobu.

s dkflgjsdjlksfjgk fjglk sfjgl sgfklsj gklsjgf

sfgjslkfgj fkljgjfgksjglksj

Třinec započal kanonádu na začátku druhé třetiny, kdy se střelou z levého kruhu prosadil Linhart. Do sirény přidali ještě dva góly Polanský a Martin Růžička, jenž po 12

řinec započal kanonádu na začátku druhé třetiny, kdy se střelou z levého kruhu prosadil Linhart. Do sirény přidali ještě dva góly Polanský a Martin Růžička, jenž po 12 vteřinách využil přesilovku. Pardubice se prosadily až v čase 57:47, kdy Sýkora zachytil odražený puk a doklepl ho do branky. Hosté zkusili hru bez gólmana, brzy ale inkasovali počtvrté a bylo rozhodnuto. Hudáček, jenž se vrátil do branky, inkasoval ještě jeden gól vteřin před koncem.

Jiří Kalous (Třinec): "Snažili jsme dnes něco změnit, protože Pardubice na nás v prvním utkání byly výborně připravené. Ale hlavní rozdíl byl v tom, že se nám dneska povedlo proměnit přesilové hry a šance. Měli jsme lepší pohyb a bylo to znát na celkové hře. Také díky tomu jsme ve druhé třetině utkání překlopili na naši stranu. U Vládi Rotha čekáme na zprávu lékařů, ale doufáme, že to nebude nic vážného a bude moct v Pardubicích hrát."
Miloš Říha mladší (Pardubice): "Dalo se očekávat, že Třinec změní svoji hru a počítali jsme s tím. Chtěli jsme hrát co nejdéle bez obdržené branky, což se nám podařilo. Ale k tomu, abychom přiklonili zápas na naši stranu, jsme potřebovali v závěru první části využít přesilovku pět na tři, která nám nahrála do průběhu. Ale nesehráli jsme ji dobře. Třinec ve druhé třetině zápas ovládl ve všech směrech a zaslouženě strhl zápas na svoji stranu."

Branky a nahrávky: 24. Linhart (Bonk, Martin Růžička), 30. Polanský (Adamský, Orsava), 37. Martin Růžička (Polanský, Adamský),