Aktuality

Zimní yourK pomáhá maloobchodníkům


26. února 2014


Zimní číslo 2013/2014 magazínu yourK je od 26. února 2014 distribuováno významným klientům a partnerům společnosti KVADOS, a.s. Hlavní téma míří do maloobchodů. Rubrika Klíč osvětlí, jak ovlivnit jejich atmosféru, zpříjemnit personálu práci a zefektivnit ji i procesy v prodejně.

 

Výrobní ředitel Jiří Vidlář se ve Vizi ohlédl za pěti lety, po něž je KVADOS certifikován podle mezinárodních norem ISO. Flashback bere čtenáře do historie hlouběji, zavzpomínají na dnes již téměř zapomenuté diskety.

 

Technologickou inovaci popisuje Autogram. V ERP systému VENTUS® a WMS řešení mySTOCK™ přibyla podpora elektronické komunikace s dalšími třemi specializovanými dopravci – GLS, DPD a DACHSER.

 

Fotografické Leporelo provází nizozemským Leidenem. Zastávka upozorňuje na beskydský hotel Horal v resortu Valachy. Know-how představuje produktové manažery, kteří dbají o rozvoj všech kvadosáckých řešení.

 

Především o komunikaci mezi lidmi je v rubrice Vášeň rozhovor se Štěpánem Janíkem ze společnosti DITIPO, a.s., manažerem oddělení podpory a specialistou na firemní informační systémy i IT problematiku. Jeho hádanku lze luštit do 31. 3. 2014. Osmá správná odpověď došlá na e-mail yourk@kvados.cz svému odesílateli zajistí výtečné Pineau des Charentes Guerbe Blanc Extra Vieux.

 

Magazín yourK vydává KVADOS, a.s., pro své významné klienty a obchodní partnery od roku 2010. V dubnu 2013 získal časopis v nezávislé odborné soutěži Zlatý středník 2012 prestižní ocenění nejvyšší profesionality TOP RATED, v únoru 2014 byl v soutěži Fénix content marketing 2013 oceněn za inovaci.

 

Zimní číslo časopisu yourK najdete zde: http://kvados.cz/Content/Magazin-yourK

 

 

O společnosti KVADOS, a.s.

KVADOS, a.s., je významným systémovým integrátorem a výrobcem vlastních informačních systémů. Klíčové produktové skupiny VENTUS®, myAVIS™, myWORK™, myCASH™ a myFABER™ jsou určeny společnostem působícím ve výrobním, obchodním, distribučním, servisním nebo logistickém sektoru. Dále KVADOS, a.s., nabízí informační systém myTEAM™ k řízení optimálního oběhu dokumentů uvnitř firmy, komplexní řešení spolehlivého a maximálně bezpečného provozu aplikací, dat a projektů myDATACENTER™, řešení pro logistiku a skladování mySTOCK™ a komplexní řešení pro efektivní využívání strojního vybavení a řízení výroby myMACHINE™.

 

KVADOS, a.s., působí na trhu již od roku 1992 a v současnosti je aktivní ve většině středoevropských zemí. Využívá k tomu vlastních obchodních zastoupení, ale také rozsáhlé sítě obchodních partnerů. Roční obrat přesahuje 150 milionů Kč a počet odborných spolupracovníků překročil hranici 130 lidí. Společnost je dlouhodobě ekonomicky stabilní, dle mezinárodních metodik Dun & Bradstreet drží rating A1 a failure score 100.

 

KVADOS, a.s., je několikanásobným vítězem mezinárodní soutěže Microsoft Awards, což potvrzuje vyspělost a přínosy vyvíjených produktů. Mimo to je společnost například Gold Certified Partner společnosti Microsoft, T-Mobile Solution TOP Partner v České republice, Hewlett-Packard Preferred Partner a ESET Gold Partner.

 

 

KVADOS , a.s.

Novoveská 1139/22, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory, Česká republika
Tel.: +420 596 126 210 (211)

E-mail: office@kvados.cz 
www.kvados.cz 

 

Kontaktní osoba:
Jiří Vaculík, PR manažer, vaculik@kvados.cz, tel.: +420 731 131 449