Aktuality

Zlatý středník potvrdil magazínu yourK úroveň nejvyšší profesionality

 

25. dubna 2014

 

Magazín yourK znovu získal 24. dubna 2014 ocenění nejvyšší profesionality TOP RATED. Udělila mu jej porota odborné soutěže Zlatý středník 2013 v rámci kategorie Nejlepší B2C časopis a noviny, a to během slavnostního vyhlášení v pražských prostorách Autoklubu České republiky. Stejného výsledku dosáhl yourK také vloni. Soutěž hodnotí již 12 let nejzajímavější, nejatraktivnější a nejefektivnější tuzemská firemní periodika.

 

„Zlatý středník potvrdil, že má yourK vysoce nastavenou laťku kvality a je schopen ji trvale držet. Letošní ročník přinesl do naší kategorie nové účastníky a také nového vítěze, což znamená i nová měřítka. Máme radost, že přes vyšší nároky držíme krok s renomovanými pražskými agenturami a jsme schopni našim čtenářům pravidelně předkládat neméně kvalitní periodikum,“ říká Jiří Vaculík, PR Manager KVADOS, a.s.

 

Vítězem kategorie Nejlepší B2C časopis a noviny se letos stal magazín Das Auto. Magazín společnosti Porsche Česká republika s.r.o., pro kterou ho připravuje agentura Boomerang Publishing s.r.o. Překonal i dlouholetého lídra, časopis Vlastní cestou Rodinného pivovaru BERNARD a.s.

 

Další číslo magazínu yourK vyjde 15. května 2014 při příležitosti konference KVADOS DAY 2014.

 

O společnosti KVADOS, a.s.

KVADOS, a.s., je významným systémovým integrátorem a výrobcem vlastních informačních systémů. Klíčové produktové skupiny VENTUS®, myAVIS™, myWORK™, myCASH™ a myFABER™ jsou určeny společnostem působícím ve výrobním, obchodním, distribučním, servisním nebo logistickém sektoru. Dále KVADOS, a.s., nabízí informační systém myTEAM™ k řízení optimálního oběhu dokumentů uvnitř firmy, komplexní řešení spolehlivého a maximálně bezpečného provozu aplikací, dat a projektů myDATACENTER™, řešení pro logistiku a skladování mySTOCK™ a komplexní řešení pro efektivní využívání strojního vybavení a řízení výroby myMACHINE™.

 

KVADOS, a.s., působí na trhu již od roku 1992 a v současnosti je aktivní ve většině středoevropských zemí. Využívá k tomu vlastních obchodních zastoupení, ale také rozsáhlé sítě obchodních partnerů. Roční obrat přesahuje 150 milionů Kč a počet odborných spolupracovníků překročil hranici 130 lidí. Společnost je dlouhodobě ekonomicky stabilní, dle mezinárodních metodik Dun & Bradstreet drží rating A1 a failure score 100.

 

KVADOS, a.s., je několikanásobným vítězem mezinárodní soutěže Microsoft Awards, což potvrzuje vyspělost a přínosy vyvíjených produktů. Mimo to je společnost například Gold Certified Partner společnosti Microsoft, T-Mobile Solution TOP Partner v České republice, Hewlett-Packard Preferred Partner a ESET Gold Partner.

 

KVADOS , a.s.

Novoveská 1139/22, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory, Česká republika
Tel.: +420 596 126 210 (211)

E-mail: office@kvados.cz 
www.kvados.cz 

 

Kontaktní osoba:
Jiří Vaculík, PR manažer, vaculik@kvados.cz, tel.: +420 731 131 449