Členové klastru

AutoCont CZ a.s.


Sídlo:
Hornopolní 34, 702 00 Ostrava
Kontaktní osoba:    Jindřich Zimola, ředitel regionálního centra
Telefon:
+420 596 152 111
Fax:
+420 596 152 112
E-mail:
WWW:
www.autocont.cz


Předmět činnosti

Hlavním předmětem činnosti naší společnosti jsou komplexní dodávky výpočetních techniky, dodávky řešení a služeb v oboru informačních technologií v oblastech technické, systémové a aplikační infrastruktury, podnikových aplikací, outsourcingu a servisních služeb. V současné době je společnost AutoCont CZ a.s. nejvýznamnějším českým dodavatelem informačních a komunikačních technologií v České republice a na Slovensku.

Produkty a služby

Společnost AutoCont CZ a.s. se zabývá komplexními dodávkami výpočetní techniky se zaměřením na oblast systémové a aplikační infrastruktury (groupwareové systémy, zálohování dat, virtualizace, terminálová řešení, bezpečnost, dostupnost aplikací), na implementace podnikových informačních systémů na platformě produktů společnosti Microsoft Dynamics, na implementaci systémů a řešení v oblasti dokumentových systémů, portálů a integrace platforem a na dodávky služeb v oblasti provozu informačních technologií.

Certifikace

HP Gold Preferred Partner, Microsoft Large Account Reseller (LAR), Microsoft Dynamics Partner, Microsoft Cloud Accelerate Partner, Microsoft Authorised Education Reseller, Adobe Bronze Solution Partner, Cisco Premier Certified Partner, Citrix Solution Advisor - Platinum Partner, Dell Registered Partner, ESET Platinum Partner, F5 UNITY Silver Partner, Fujitsu Select Partner, Google Enterprise Professional Partner, IBM Premier Business Partner, Intel Channel Partner Premier Member, Juniper Networks - Select Partner, Kerio Preferred Partner, Kofax Certified Solution Provider Platinum, Lenovo Premium Business Partner, McAfee SecurityAlliance Elite Partner, Oracle Gold Partner, Symantec Platinum Partner, VMware Solution Provider Premier Partner

Reference

Banky a finance, Průmysl a služby, Telekomunikace a distribuce, Státní správa a samospráva, Zdravotnictví, Školství