Staňte se členem našeho klastru

KVADOS obhájil i pro další období status „zlatého“ partnera Microsoftu

KVADOS obhájil i pro další období status „zlatého“ partnera Microsoftu

14. 7. 2014
Společnost KVADOS obhájila na další období status Microsoft Gold Certified Partner v nejprestižnější kompetenci Gold Application Development (Vývoj aplikací). Ta dokládá, že KVADOS disponuje vyškolenými a certifikovanými vývojáři, techniky a dalšími specialisty pro nejmodernější vývojové technologie a produkty Microsoftu.
MS CRM jedině od nás!

MS CRM jedině od nás!

2. 7. 2014
Jsme špičkoví dodavatelé systému CRM od společnosti Microsoft. A proto společnost VOX s.r.o. se rozhodla pro spolupráci s námi.
myAVIS NG se představil v Praze

myAVIS NG se představil v Praze

1. 7. 2014
Nová generace řešení pro řízení obchodních procesů a vztahů se zákazníky se v podobě produktu myAVIS® NG (New Generation) představila 24. června 2014 na neformálním podvečerním setkání v Praze.
24 hodin denně – Leonardo 8

24 hodin denně – Leonardo 8

24. 6. 2014
Informace dostupné odkudkoliv a kdykoliv.

Kdo jsme a co děláme

IT Cluster je sdružením podnikatelských subjektů a vzdělávacích institucí v oblasti informačních
a komunikačních technologií (ICT), a to především na území Moravskoslezského kraje. Mezi hlavní pilíře a aktivity klastru patří:

Příprava lidských zdrojů  

V úzké spolupráci se vzdělávacími institucemi vytvářet prostředí pro všestranný rozvoj odborníků v oblasti IT s cílem zajistit rozvoj lidských zdrojů nejen pro členy sdružení.

Řešení inovačních projektů

Vytvářet potenciál pro řešení inovačních projektů s maximálním využitím synergií výrobního a rozvojového potenciálu v IT a v souvisejících oborech. Podporovat výzkumné a rozvojové aktivity členů.

Komunikace a marketing

Podporovat komunikaci mezi podnikatelskými, veřejnoprávními, samosprávnými a neziskovými organizacemi v regionu. Stejně tak podporovat obchodní a personální vazby mezi členy.