AKTUALITY

Zasedání členské schůze IT Cluster 2023

Zasedání členské schůze IT Cluster 2023

V prvním prosincovém týdnu 7. 12. 2024 se členové IT Clusteru setkali v příjemných prostorách Golf&Ski Resort Ostravice v samém srdci Beskyd, aby si shrnuli uplynulý rok a sdíleli vize a plány do nadcházejícího roku 2024.

Akce „Na výšlap s ITC”

Akce „Na výšlap s ITC”

Členové IT Clusteru se sešli na neformální akci na horské chatě Kohútka v Javorníkách, která přinesla příležitosti pro networking, inspiraci a nové perspektivy pro budoucí spolupráci členů.

E LINKX a.s. – nový člen IT Cluster

E LINKX a.s. – nový člen IT Cluster

V roce 2023 přivítalo sdružení IT Cluster nového člena – společnost E LINKX a.s..
Jedná se o ryze českou softwarovou společnost působící na trhu více než 20 let, která vyvíjí a realizuje vlastní softwarová řešení pro obchod, sklad a logistiku. Firma sídlící v Ostravě Mariánských horách uvedla v roce 2020 na trh vlastní platformu Element, která tvoří moderní základ pro vývoj firemních aplikací.

Zasedání členské schůze IT Cluster 2022

Zasedání členské schůze IT Cluster 2022

Společnost KVADOS se stala prvním zákazníkem, která využije privátní 5G síť pro svůj testbed a showroom logistických řešení na míru. Síť umožní testování a využívání nových technologii a scénářů při nasazení inteligentních autonomních robotů. Ti vyžadují spolehlivou a výkonnou mobilní síť a fungování všech procesů v režimu 24/7. To vše za minimálních nároků na fyzický servis. Kampusovou 5G síť je navíc možné rozšířit i do venkovních prostor, což jiná řešení nedovolují. 

 

IT Cluster, z.s.

 

Svou koncepcí naše sdružení spojuje vzdělávací instituce a podnikatelské subjekty, především z oblasti ICT, do celku, jehož posláním je zajistit přípravu lidských zdrojů, vytvořit potenciál pro řešení inovačních projektů a zajistit společné aktivity v oblasti marketingu.

Zobrazit zásady cookies

 

Partneři

 

Moravskoslezský kraj

Krajská hospodářská komora MSK

Město Ostrava

Agentura pro regionální rozvoj

IT4Innovations

 

Projekty

 

 

Kontaktujte nás

 

IT Cluster, z.s.
Novoveská 1139/22
709 00 Ostrava-Mariánské Hory

+420 724 504 926

marketing@itcluster.cz