Aktuality

Další číslo newsletteru myRELEASE je na světě!

 

Po čtvrt roce se opět hlásíme o slovo a představujeme novinky, které jsme pro vás připravili v kvadosích produktech. Vydali jsem nové číslo newsletteru myRELEASE, ve kterém se dozvíte, na jakých vylepšeních jsme v uplynulém období pracovali.

Velkým tématem je novinka v legislativě Evropské unie, jejímž cílem je zvýšení ochrany osobních údajů (GDPR). Jsme připraveni poskytnout Vám podporu v této problematice, a to nejen v podobě dodávky aktualizovaných verzí našich produktů, ale také formou konzultací či školení.

 

Krátkou videoupoutávku k novému vydání newsletteru najdete také na YouTube.

 

Pokud se budete chtít dozvědět bližší informace ke kterékoliv novince, neváhejte se obrátit na náš obchodní tým, který Vám nabídne řešení navrhnuté přesně podle Vašich potřeb, a to například na e-mailu obchod@kvados.cz.

 

Newsletter již obdrželi naši zákazníci do svých e-mailových schránek a ke stažení je v extranetu. Pokud zatím k našim klientům nepatříte, ale některá z novinek ve videu vás zaujala a rádi byste o ní měli další informace, napište na obchod@kvados.cz nebo zavolejte na 597 403 403.