Aktuality

Networking - Efektivní zákaznický vývoj SW aplikací.

14. 11. 2018
Přijměte prosím pozvání na networkingové setkání s názvem: Efektivní zákaznický vývoj SW aplikací. Setkání se uskuteční dne 21. 11. 2018 ve společnosti K+B progres, Praha. Začátek akce je stanoven na 13:00 hod., ukončení pak v 18:00 hod.
 
Networking - Efektivní zákaznický vývoj SW aplikací.

Nová implementace FLEXI IT byla zákazníkovi předána v rekordním čase

13. 11. 2018
Se změnou vlastníka dodavatele elektřiny a plynu vznikl ze strany dodavatele urgentní požadavek na komplexní informační systém, který zajišťuje procesy spojené s akvizicí, řízením nákupu energií, fakturací a komunikací se zákazníkem prostřednictvím webového portálu. 
Nová implementace FLEXI IT byla zákazníkovi předána v rekordním čase

Konference OpenSource - řešení v sítích 2018

12. 11. 2018
Přijměte pozvání na tradiční konferenci OpenSource - řešení v sítích 2018, kterou pravidelně pořádá Ústav informačních technologií a Katedra informatiky a matematiky Slezské univerzity v Opavě, Obchodně podnikatelské fakulty v Karviné, nově za partnerství IT Clusteru.
 
Konference OpenSource - řešení v sítích 2018

Dopravní podnik Ostrava novým zákazníkem KVADOSu

7. 11. 2018
Dopravní podnik Ostrava se stal novým zákazníkem společnosti KVADOS, v červnu podepsal smlouvu na využívání softwaru myTEAM®. Ve výběrovém řízení ocenil klient především kvalitu řešení a uživatelskou přívětivost, ergonomický design a možnosti customizace produktu, to vše ve spojení s příznivou cenou.
Dopravní podnik Ostrava novým zákazníkem KVADOSu

V Alliance Laundry CE vyškolili téměř 70 pracovníků formou AdviAcademy

26. 10. 2018
Alliance Laundry CE je dalším zákazníkem společnosti ITeuro, který se zapojil do vzdělávacího programu AdviAcademy. V druhé polovině září 2018 se téměř 70 uživatelů informačního systému Infor CloudSuite Industrial (SyteLine) ERP z různých oddělení zúčastnilo základního kurzu „Ovládání ERP SyteLine“. Hlavním cílem bylo, aby zaměstnanci Alliance Laundry CE využívali systém rychleji a efektivněji. Osnova kurzu byla upravena podle konkrétních požadavků zákazníka. Firma je předním světovým výrobcem profesionální prádelenské techniky.
 
V Alliance Laundry CE vyškolili téměř 70 pracovníků formou AdviAcademy

myAVIS® řídí vztahy se zákazníky v polské společnosti CEFARM

24. 10. 2018
Polská společnost Centrala Farmaceutyczna CEFARM, zabývající se distribucí farmaceutických výrobků do lékáren a zdravotnických zařízení, začala využívat CRM řešení myAVIS® z dílny KVADOSu. Celkem 16 obchodních zástupců bude mít přímo v terénu k dispozici veškeré potřebné záznamy o jednotlivých zákaznících, a to s ohledem na specifika lékárenského oboru. 
Systém pomůže obchodníkům s plánováním návštěv a konkrétních tras nebo s evidencí průběhu návštěvy u odběratele. Navíc budou mít po ruce vždy aktuální informace o probíhajících propagačních kampaních a marketingových akcích. myAVIS® tak nejen výrazně zefektivní práci obchodníků v terénu, ale poskytne managementu společnosti také důležitá data pro lepší zacílení dalších marketingových aktivit. Díky sběru GPS souřadnic pak budou mít řídící pracovníci rovněž přehled o aktuální pozici obchodních zástupců. Přestože nabídka společnosti CEFARM zahrnuje více než 15 tisíc farmaceutických a kosmetických produktů, díky široké síti skladů pokrývající celý polský trh a díky spolupráci s kurýrními službami garantuje společnost CEFARM ve většině případů okamžité dodání objednaných položek. Implementace řešení myAVIS® pomůže vztahy se zákazníky dále zkvalitnit, a to přímo tam, kde vznikají a kde se rozvíjejí – při osobních kontaktech a schůzkách.
myAVIS® řídí vztahy se zákazníky v polské společnosti CEFARM

Práci obchodních týmů Ondrášovky a Korunní zjednoduší myAVIS®

3. 10. 2018
Obchodní zástupci společnosti Ondrášovka a.s a Karlovarské Korunní s.r.o. nově využívají při svých návštěvách u odběratelů CRM řešení myAVIS®. Intuitivně koncipovaný systém jim pomůže s rychlou a věcnou přípravou na nadcházející jednání a poté mohou prostřednictvím tabletu přímo v terénu jednoduše a pohodlně zaznamenat klíčové informace.
Práci obchodních týmů Ondrášovky a Korunní zjednoduší myAVIS®

Dalším polským zákazníkem KVADOSu je společnost BZK Alco

2. 10. 2018
BZK Alco je jedním z nejvýznamnějších výrobců lihovin v Polsku a je součástí významné obchodní skupiny specializující se na zpracování zemědělských produktů, do níž patří také Bakoma, Polskie Młyny, Komagra, Bioagra a Bioagra-olej. V návaznosti na úspěšnou implementaci systému myAVIS® ve společnostech Bakoma a Polskie Młyny se vedení BZK Alco rozhodlo jít stejnou cestou a pomocí kvadosáckého řešení pro řízení a správu vztahů se zákazníky výrazně zefektivnit práci svých obchodníků v terénu.
Dalším polským zákazníkem KVADOSu je společnost BZK Alco

ITeuro je partnerem konference Barcamp Ostrava 2018

2. 10. 2018
Společnost ITeuro se stala partnerem akce Barcamp Ostrava 2018, která se uskuteční 24. listopadu 2018 v Nové aule Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava. Jde o úspěšnou otevřenou komunitní konferenci zaměřenou na trendy v internetových aplikacích a technologiích, IT, webdesign, marketing, internetovou reklamu, digitální média a podnikání.
ITeuro je partnerem konference Barcamp Ostrava 2018

Pozvánka - IT4P 2018

27. 9. 2018
Dovolte, abychom Vás srdečně pozvali k účasti na každoroční konferenci IT4P – Information Technology for Practice 2018, jejíž partnerem je IT Cluster.
 
Pozvánka - IT4P 2018
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132