Aktuality

Uspěli jsme v soutěži o nejinovativnější logistický produkt Česka

11. 4. 2018
Nástup robotizace, automatizace a změny způsobu řízení, nazývaný také jako Průmysl 4.0, se netýká jen výroby, ale i logistiky. Měsíčník Logistika a vydavatelství Economia letos vyhlásily cenu Logistika Impuls, která mediálně podporuje nástup inovativních projektů a produktů v tomto oboru.
Uspěli jsme v soutěži o nejinovativnější logistický produkt Česka

Magazín yourK v nominacích Zlatého středníku

5. 4. 2018
Magazín yourK společnosti KVADOS se dostal do užší nominace soutěže nejlepších firemních médií Zlatý středník.  Držíme palce!
https://bit.ly/2uKbbFL
Magazín yourK v nominacích Zlatého středníku

Projekt "Pojďme společně růst s IT Cluster 2017 – 2019" pokračuje úspěšně u všech partnerů

19. 3. 2018
Do vzdělávacího projektu "Pojďme společně růst s IT Cluster 2017 – 2019" jsou prozatím zapojeny firmy Pronix, s.r.o., D3Soft s.r.o. a Kvados, a.s. S dalšími partnery probíhá jednání. Jako dodavatele vzdělávacích služeb jsme vybrali firmy AutoCont CZ a.s., Cloverleaf s.r.o., Hewlet-Packard s.r.o. a Everesta s.r.o.
 
Projekt Pojďme společně růst s IT Cluster 2017 – 2019  pokračuje úspěšně u všech partnerů

Elpro - Energo nasadí ERP SyteLine a aplikaci InduStream pro řízení výroby transformátorů

16. 3. 2018
Společnost Elpro - Energo, která se přes 20 let věnuje prodeji transformátorů, je začne také sama vyrábět. Kvůli rozšíření aktivit firma nasadí nový ERP systém Infor SyteLine (CloudSuite Industrial) orientovaný právě na výrobní podniky. Implementátorem informačního systému SyteLine od mezinárodního výrobce Infor je společnost ITeuro, partner Inforu pro Českou republiku. Součástí dodávky je i InduStream, vlastní řešení od ITeuro pro digitální podporu výroby. Zahájení ostrého provozu je naplánováno na počátek roku 2019.
 
Elpro - Energo nasadí ERP SyteLine a aplikaci InduStream pro řízení výroby transformátorů

Propojení produktů se špičkovými technologiemi

23. 2. 2018
KVADOS se neustále snaží držet krok s nejnovějšími trendy a propojovat produkty se špičkovými technologiemi. Proto se jejich obchodníci setkali se zástupcem partnerské společnosti Samsung. Lukáš Chochole, Key Account Manager pro B2B, je seznámil se současnými top zařízeními společnosti.
 
Propojení produktů se špičkovými technologiemi

myCASH® vyráží do terénu!

21. 2. 2018
Pokladní informační systém myCASH® vyvedla společnost KVADOS z kamenných prodejen už i do terénu. Obchodníci tak nyní mají k dispozici nástroj, kterým můžou řešit prodej ambulantním způsobem. Novinku v praxi ověřil klient z Vizovic Rudolf Jelínek, který tak zprovoznil další prodejní místa přímo z vozů svých obchodníků, kteří jsou vybaveni notebooky s dotykovým displejem. Na zařízení jsou napojeny také tiskárny, samozřejmostí je zprovoznění EET na všech kasách.
myCASH® vyráží do terénu!

Seminář o trendech úspěšně za námi

20. 2. 2018
Před týdnem se uskutečnil seminář na téma IT Trendy v maloobchodě. Setkání se zúčastnilo přes 20 osob a celým dnem je provázel Miroslav Hampel, ředitel společnosti KVADOS.
Seminář o trendech úspěšně za námi

ČEZ využívá nový modul aplikace myAVIS

1. 2. 2018
V říjnu jsme v produktu myAVIS® nasadili nový modul Legislativa, a to v rámci samostatného projektu pro skupinu ČEZ. Toto rozšíření je reakcí na nové způsoby odběrů a výroby elektrické energie v souvislosti s novými principy využití fotovoltaických elektráren
ČEZ využívá nový modul aplikace myAVIS NG

Odpady mají slibnou budoucnost

29. 1. 2018
Informační technologie již mají své místo v celém procesu nakládání s odpady, což zahrnuje prevenci vzniku odpadů, přípravu na opětovné použití, recyklaci odpadů a další využití odpadu.
My jsme se na workshopu zaměřili jak do budoucna s odpady zacházet.
Odpady mají slibnou budoucnost

ITeuro v únoru pořádá v Praze seminář efektivního plánování a rozvrhování výroby

23. 1. 2018
Společnost ITeuro, český partner mezinárodní firmy Infor, pořádá v úterý 27. února 2018 seminář „Plánujte a rozvrhujte výrobu efektivně“. Akce se uskuteční od 9.00 do 13.00 v pražské pobočce Inforu, jednoho ze tří největších světových výrobců podnikových systémů ERP. Seminář je určen vrcholovým manažerům, IT specialistům a pracovníkům, kteří se v podnicích věnují plánování a rozvrhování výroby.
 
ITeuro v únoru pořádá v Praze seminář efektivního plánování a rozvrhování výroby
12345678910111213141516171819202122232425262728