Nechejte se na nové číslo produktového newsletteru myRELEASE nalákat videem

Led 25, 2017

Produktový newsletter myRELEASE patří ke stálým komunikačním kanálům KVADOSu. Protože vychází čtvrtletně, je každé číslo informačně velmi bohaté. Nově tak čtenáře, ale i širší veřejnost lákáme k atraktivním tématům videem. V něm jsou vyzdvižena ta úplně nejzajímavější, kterým jsme se v uplynulém období věnovali. A jaká to jsou? Podívejte se na zmíněné video: youtu.be/tEPU5reW-uU

Líbilo se vám video? Motivovalo vás ke čtení? Chtěli byste touto formou vědět o obsahu newsletteru více? Dejte nám o tom vědět na obchod@kvados.cz. Těšíme se na vaši zpětnou vazbu.

Newsletter již obdrželi naši zákazníci do svých e-mailových schránek a ke stažení je v extranetu. Pokud zatím k našim klientům nepatříte, ale některá z novinek ve videu vás zaujala a rádi byste o ní měli další informace, napište na obchod@kvados.cz nebo zavolejte na 597 403 403.

 

IT Cluster, z.s.

 

Svou koncepcí naše sdružení spojuje vzdělávací instituce a podnikatelské subjekty, především z oblasti ICT, do celku, jehož posláním je zajistit přípravu lidských zdrojů, vytvořit potenciál pro řešení inovačních projektů a zajistit společné aktivity v oblasti marketingu.  

 

Partneři

 

Moravskoslezský kraj

Krajská hospodářská komora MSK

Město Ostrava

Agentura pro regionální rozvoj

IT4Innovations

 

Projekty

 

 

Kontaktujte nás

 

IT Cluster, z.s.
Novoveská 1139/22
709 00 Ostrava-Mariánské Hory

+420 724 504 926

marketing@itcluster.cz