Další firmy upgradovaly ERP na nejnovější verzi SyteLine 9

Kvě 11, 2018

Vedle zcela nových projektů komplexních implementací informačního systému Infor SyteLine (CloudSuite Industrial) paralelně probíhají také upgrady ERP u stávajících zákazníků společnosti ITeuro na nejnovější SyteLine 9. Jedná se o špičkový ERP systém mezinárodní firmy Infor, který je vyvíjen speciálně pro výrobní podniky. ITeuro jako český Gold Channel Partner Inforu připravuje tuzemskou jazykovou a legislativní verzi řešení.

Během letošního jara na SyteLine verze 9 přešli VARIEL, výrobce technologických kontejnerů, a SANBORN, přední výrobce dílů pro zařízení v energetice, petrochemii a dopravě. V pondělí 30. dubna 2018 pak naběhl ostrý provoz ve společnosti ISAN Radiátory, která vyrábí topné systémy včetně designových těles. Do konce letošního roku je naplánována ještě trojice upgradů u dalších dlouholetých klientů ITeuro, kteří SyteLine využívají.

 

IT Cluster, z.s.

 

Svou koncepcí naše sdružení spojuje vzdělávací instituce a podnikatelské subjekty, především z oblasti ICT, do celku, jehož posláním je zajistit přípravu lidských zdrojů, vytvořit potenciál pro řešení inovačních projektů a zajistit společné aktivity v oblasti marketingu.  

 

Partneři

 

Moravskoslezský kraj

Krajská hospodářská komora MSK

Město Ostrava

Agentura pro regionální rozvoj

IT4Innovations

 

Projekty

 

 

Kontaktujte nás

 

IT Cluster, z.s.
Novoveská 1139/22
709 00 Ostrava-Mariánské Hory

+420 724 504 926

info@itcluster.cz