KVADOS vítá mezi své klienty společnost Lactalis CZ

Kvě 21, 2018

Lactalis CZ je členem skupiny Lactalis Groupe a vlastníkem výrobních závodů Mlékárna Kunín a Mlékárna Klatovy. Může se pochlubit nejen skvělými sýry Président a Galbani, ale také vynikajícími jogurty, smetanou či dezerty vyráběnými pod domácí českou značkou.

V řešení myAVIS® našli v Lactalis CZ zalíbení díky jeho intuitivnímu ovládání a atraktivnímu uživatelskému rozhraní. Neméně důležitým faktorem byla silná podpora kvadosího Service Desku, který je zákazníkovi neustále k dispozici pro řešení jakýchkoliv požadavků. Systém myAVIS® najel do ostrého provozu 1. dubna tohoto roku a používá jej devět obchodních zástupců. Kromě základních funkcí CRM využívají obchodníci především cenové průzkumy a druhotné umístění zboží spolu s pořizováním fotografií. Součástí softwaru je také personalistika pro evidenci dovolené či servis aut.

 

IT Cluster, z.s.

 

Svou koncepcí naše sdružení spojuje vzdělávací instituce a podnikatelské subjekty, především z oblasti ICT, do celku, jehož posláním je zajistit přípravu lidských zdrojů, vytvořit potenciál pro řešení inovačních projektů a zajistit společné aktivity v oblasti marketingu.  

 

Partneři

 

Moravskoslezský kraj

Krajská hospodářská komora MSK

Město Ostrava

Agentura pro regionální rozvoj

IT4Innovations

 

Projekty

 

 

Kontaktujte nás

 

IT Cluster, z.s.
Novoveská 1139/22
709 00 Ostrava-Mariánské Hory

+420 724 504 926

marketing@itcluster.cz