KVADOS zahajuje spolupráci se společností Polskie Młyny

Kvě 3, 2018

Společnost Polskie Młyny má dlouholetou tradici, na polském trhu působí více než 100 let. Nejstarší mlýn v Nakle zahájil provoz již v roce 1904, od té doby si jejich produkty podmanily srdce všech Poláků. Jako největší polský producent mouky se společnost Polskie Młyny rozhodla využívat kvadosácké softwarové řešení myAVIS®.

Obchodní zástupci tak budou mít vždy po ruce aktuální informace o produktech a kontakty, reporty i mapy, vše přehledně a na jednom místě. Nový klient očekává od zavedení softwaru především zvýšení efektivity práce, nové možnosti kontroly i využití reportů. Všem dvanácti obchodníkům, kteří se denně pohybují v terénu, by měla tato aplikace přinést zvýšení komfortu a přehledu o svěřeném úseku. Po provedení vstupních analýz a konzultací je nasazení produktu myAVIS®. naplánováno na červen tohoto roku

 

IT Cluster, z.s.

 

Svou koncepcí naše sdružení spojuje vzdělávací instituce a podnikatelské subjekty, především z oblasti ICT, do celku, jehož posláním je zajistit přípravu lidských zdrojů, vytvořit potenciál pro řešení inovačních projektů a zajistit společné aktivity v oblasti marketingu.  

 

Partneři

 

Moravskoslezský kraj

Krajská hospodářská komora MSK

Město Ostrava

Agentura pro regionální rozvoj

IT4Innovations

 

Projekty

 

 

Kontaktujte nás

 

IT Cluster, z.s.
Novoveská 1139/22
709 00 Ostrava-Mariánské Hory

+420 724 504 926

info@itcluster.cz