myAVIS® řídí vztahy se zákazníky v polské společnosti CEFARM

Říj 24, 2018

Polská společnost Centrala Farmaceutyczna CEFARM, zabývající se distribucí farmaceutických výrobků do lékáren a zdravotnických zařízení, začala využívat CRM řešení myAVIS® z dílny KVADOSu. Celkem 16 obchodních zástupců bude mít přímo v terénu k dispozici veškeré potřebné záznamy o jednotlivých zákaznících, a to s ohledem na specifika lékárenského oboru. 

Systém pomůže obchodníkům s plánováním návštěv a konkrétních tras nebo s evidencí průběhu návštěvy u odběratele. Navíc budou mít po ruce vždy aktuální informace o probíhajících propagačních kampaních a marketingových akcích. myAVIS® tak nejen výrazně zefektivní práci obchodníků v terénu, ale poskytne managementu společnosti také důležitá data pro lepší zacílení dalších marketingových aktivit. Díky sběru GPS souřadnic pak budou mít řídící pracovníci rovněž přehled o aktuální pozici obchodních zástupců. Přestože nabídka společnosti CEFARM zahrnuje více než 15 tisíc farmaceutických a kosmetických produktů, díky široké síti skladů pokrývající celý polský trh a díky spolupráci s kurýrními službami garantuje společnost CEFARM ve většině případů okamžité dodání objednaných položek. Implementace řešení myAVIS® pomůže vztahy se zákazníky dále zkvalitnit, a to přímo tam, kde vznikají a kde se rozvíjejí – při osobních kontaktech a schůzkách.

 

IT Cluster, z.s.

 

Svou koncepcí naše sdružení spojuje vzdělávací instituce a podnikatelské subjekty, především z oblasti ICT, do celku, jehož posláním je zajistit přípravu lidských zdrojů, vytvořit potenciál pro řešení inovačních projektů a zajistit společné aktivity v oblasti marketingu.  

 

Partneři

 

Moravskoslezský kraj

Krajská hospodářská komora MSK

Město Ostrava

Agentura pro regionální rozvoj

IT4Innovations

 

Projekty

 

 

Kontaktujte nás

 

IT Cluster, z.s.
Novoveská 1139/22
709 00 Ostrava-Mariánské Hory

+420 724 504 926

info@itcluster.cz