XEVOS přináší do českého komerčního sektoru Surface

Bře 4, 2020

XEVOS jako jedna z devíti autorizovaných firem přináší v roce 2020 do českého komerčního sektoru nový Surface for Business. Přenosná zařízení z dílny Microsoft s operačním systémem Windows 10 Professional jsou míněna hlavně pro profesionály.

Microsoft Surface je rodina osobních zařízení s dotykovým displejem postavených na platformě Windows. Všechna Surface zařízení disponují rychlými SSD disky pro bleskurychlý přístup k datům, dotykovým displejem s vysokým kontrastem a rozlišením a baterií, která vydrží 10, u některých Surface zařízení až 17 hodin. Třešničkou na dortu je bez heslové přihlašování obličejem Windows Hello. Na vybraných zařízeních nabízí Microsoft pro firemní zákazníky prodlouženou záruku.

„Moderní, tenká a lehká zařízení Surface, slibují spoustu vylepšení, hlavně pro firemní klienty,“ říká Adam Koudela, CEO a technický ředitel společnosti XEVOS.

Společnost XEVOS, působící na trhu od roku 2008, poskytuje celou škálu IT řešení koncovým uživatelům i firemním klientům. V tomto roce získala jako jedna z mála důvěru výrobce Microsoft dodávat nové Surface firemním zákazníkům.

„Moderní pracoviště se mění. To v XEVOSu vnímáme, a proto jsme rádi, že českým firmám můžeme nabídnout zařízení Surface, který je spolu s Microsoft 365 ideálním zařízením pro tzv. Modern Workplace, “ doplňuje Adam Koudela. 

 

IT Cluster, z.s.

 

Svou koncepcí naše sdružení spojuje vzdělávací instituce a podnikatelské subjekty, především z oblasti ICT, do celku, jehož posláním je zajistit přípravu lidských zdrojů, vytvořit potenciál pro řešení inovačních projektů a zajistit společné aktivity v oblasti marketingu.  

 

Partneři

 

Moravskoslezský kraj

Krajská hospodářská komora MSK

Město Ostrava

Agentura pro regionální rozvoj

IT4Innovations

 

Projekty

 

 

Kontaktujte nás

 

IT Cluster, z.s.
Novoveská 1139/22
709 00 Ostrava-Mariánské Hory

+420 724 504 926

marketing@itcluster.cz