Zdravé obědy a večeře do 15 minut. Když se skloubí kvalitní jídlo a top technologie

Bře 20, 2020

Ostravská firma Canteen oznámila, své zdravé jídlo že bude rozvážet nejen během doby obědů, nýbrž i večer. V aplikaci jednoduše objednáte a do 15 minut máte jídlo z kvalitních surovin na stole. 

Stále více Čechů využívá ke každodennímu stravování některou z aplikací na rozvoz jídla. V čem je Canteen jiný? Nejen, že rozváží kvalitní a zdravé jídlo, ale díky vylepšeným procesům od společnosti XEVOS zákazníkům garantuje dodání do 15 minut.

XEVOS pro společnost Canteen vyvinul aplikaci a zavedl celý nový proces pro rychlejší zpracování objednávek. V praxi to pak vypadá tak, že místo ručního vyřizování objednávek a nastavování trasy do navigace, se vše děje automaticky. Řidič rozvozu tak nejen že optimalizuje svou trasu, ale bezpečně doveze jídlo zákazníkovi včas a teplé.

„Technické řešení XEVOSu nám hodně pomohlo zautomatizovat celý proces a umožnilo nám dodávat zákazníkům jídlo jednoduše a opravdu rychle,“ říká Jakub Ptáček, zakladatel Canteen.

Díky technickým a procesním vylepšením zvýšil Canteen své dodávky o 30 % a může tak rozvážet svá kvalitní a zdravá jídla – obědy i večeře – ještě více Ostravanům.

 

IT Cluster, z.s.

 

Svou koncepcí naše sdružení spojuje vzdělávací instituce a podnikatelské subjekty, především z oblasti ICT, do celku, jehož posláním je zajistit přípravu lidských zdrojů, vytvořit potenciál pro řešení inovačních projektů a zajistit společné aktivity v oblasti marketingu.  

 

Partneři

 

Moravskoslezský kraj

Krajská hospodářská komora MSK

Město Ostrava

Agentura pro regionální rozvoj

IT4Innovations

 

Projekty

 

 

Kontaktujte nás

 

IT Cluster, z.s.
Novoveská 1139/22
709 00 Ostrava-Mariánské Hory

+420 724 504 926

marketing@itcluster.cz