myTEAM® podporuje bezpapírovou výrobu

Pro 16, 2020

Digitalizace procesů byla klíčovým rozhodnutím pro společnost Karel Kaňák, s. r. o., která se zabývá výrobou precizních výsekových nástrojů pro obalový průmysl a je jedním z kandidátů v soutěži EY Podnikatel roku České republiky.

Hlavní potřebou kvadosího klienta byla podpora „bezpapírové výroby“. Díky rychlé implementaci systému myTEAM® získala společnost Karel Kaňák nástroj, který umožňuje s dokumenty efektivně pracovat, třídit, vyhledávat, ale také archivovat a skartovat a to vše na jednom místě. myTEAM® umí procesy kolem dokumentů maximálně zautomatizovat, což je velkým přínosem především dnes, kdy celá řada zaměstnanců pracuje vzdáleně.

Kromě standardní implementace DMS modulu jsme pro klienta vytvořili sofistikovanou šablonu návodek s technologickými postupy, které budou vytvářeny a aktualizovány v systému myTEAM® a pracovníci ve výrobě s nimi budou pracovat pomocí tabletů. Tím systém myTEAM® přispěje k výše uvedenému cíli „bezpapírové výroby“ a umožní obrazně řečeno „ustřihnout kabely ke všem firemním tiskárnám“.

Součástí tohoto projektu bylo nasazení i dalších modulů, které podporují řízení úkolů, porad, interních i externích projektů a přípravu a schvalování směrnic.

 

IT Cluster, z.s.

 

Svou koncepcí naše sdružení spojuje vzdělávací instituce a podnikatelské subjekty, především z oblasti ICT, do celku, jehož posláním je zajistit přípravu lidských zdrojů, vytvořit potenciál pro řešení inovačních projektů a zajistit společné aktivity v oblasti marketingu.  

 

Partneři

 

Moravskoslezský kraj

Krajská hospodářská komora MSK

Město Ostrava

Agentura pro regionální rozvoj

IT4Innovations

 

Projekty

 

 

Kontaktujte nás

 

IT Cluster, z.s.
Novoveská 1139/22
709 00 Ostrava-Mariánské Hory

+420 724 504 926

marketing@itcluster.cz