KVADOS dokončil akvizici Bettaroe Robotics

Dub 3, 2021

Po více než roční spolupráci se společnost KVADOS dohodla na akvizici společnosti Bettaroe Robotics, jejímž původním majitelem byl pan René Horejsek. Prostřednictvím společnosti KVADOS GROUP tak ve společnosti Bettaroe Robotics získala skupina KVADOS 100% podíl.

KVADOS, jako významný dodavatel řešení pro oblast řízených skladů a s vlastním produktem mySTOCK® WMS patří k lídrům v oboru řízení logistických a výrobních provozů. V posledních letech se věnuje také řešením zaměřeným na logistickou automatizaci a robotizaci. Díky akvizici společnosti Bettaroe Robotics posílí svou pozici v oblasti dodávek ucelených robotických řešení a robotizačních technologií pro logistiku. Zároveň získá distribuční zastoupení pro celou Evropskou unii pro dovoz autonomních vysokozdvižných vozíků AGV i pro řešení zaměřená na manipulaci s bednami a kartony, která dodává společnost HAI Robotics.

Bettaroe Robotics zůstane samostatnou společností ve skupině KVADOS a spolu s další dceřinou společností KVADOS Robotics bude rozvíjet distribuční portfolio, nabídku robotických řešení a technologií včetně dodávek robotů pro oblast facilit značky GS Robotics, pro oblast ostrahy nebo zastoupení značky Cubiscan. Spolupráce bude dále pokračovat také s výkonným ředitelem Bettaroe Robotics Tomášem Kochaníčkem, který patří k předním odborníkům na robotizaci v České republice. Tomáš Kochaníček se stal součástí nejvyššího manažerského týmu skupiny KVADOS.

Díky spojení s KVADOS získává Bettaroe Robotics zázemí významného softwarového producenta a integrátora komplexních řešení pro logistiku. Budované vlastní testovací centrum pro robotizaci nabídne unikátní podmínky pro vývoj, výzkum a prezentaci.

 

IT Cluster, z.s.

 

Svou koncepcí naše sdružení spojuje vzdělávací instituce a podnikatelské subjekty, především z oblasti ICT, do celku, jehož posláním je zajistit přípravu lidských zdrojů, vytvořit potenciál pro řešení inovačních projektů a zajistit společné aktivity v oblasti marketingu.

Zobrazit zásady cookies

 

Partneři

 

Moravskoslezský kraj

Krajská hospodářská komora MSK

Město Ostrava

Agentura pro regionální rozvoj

IT4Innovations

 

Projekty

 

 

Kontaktujte nás

 

IT Cluster, z.s.
Novoveská 1139/22
709 00 Ostrava-Mariánské Hory

+420 724 504 926

marketing@itcluster.cz